Enigma Enigma

Iryna Klekit

2018-12-11 10:04:14 eye-2 4918   — comment 0

Інтерв`ю з бувшим

Секретні матеріали

У мене є інформація — що просто безцінна. Сповідь бувшого коханця. Того самого Електрика, що стільки часу морочив мою голову і статеві органи (читайте всю історію тут )

Хитрістю і ласкою вдалось вивести його на відверту розмову. Давність злочину звільняла від покарання, тож говорив без прикрас.

Чому?! Чому він так себе вів? Грав, знущався. То хочу до сказу, то не чіпайте мене — не стоїть. А сам, як кіт, щодня ходив до мене в офіс, як на роботу і в очі заглядав. Частіше мої очі йому ввижались значно нижче голови.

Коли відклала телефон, ще довго сиділа переварюючи інформацію. Фраза: «Справа не в тобі, а в мені» — таки правда!

Все банально — паралельно була інша жінка. Вона здавалась більш стильною, моднішою, і більш багатшою. Я відійшла на другий план. З часом вияснилось, що за зовнішніми принадами дівчини було порожньо. Вони розійшлись.

Але була іще одна причина. Точніше — ціла купа причин в голові Електрика. Комплекси, страхи, невпевненість у собі та інші таракани. Його дратувало що:

  • Я назначала час побачення, відмовляючись від його дат. Дійсно не могла в ті дні. Але це його вибивало з ріноваги.
  • Якщо я запізнювалась хоч на кілька хвилин — стрес. Він так встигав перенервувати до побачення, що не міг одразу включитись. Ось чому бігав і метушився, коли я заходила в квартиру. Йому легше, коли секс спонтанний. Придавити жінку до стіни і взяти її — ось це те, що треба.
  • Як тільки я показала, що він мені не байдужий — стало нецікаво. Тільки у формі гри і здобуванні жінки можна тримати його інтерес. (уявляєте яка це щоденна напруга для його партнерки?)
  • Йому здавалось що у ліжку він не може мене здивувати. Тому не дозволяв мені бути зверху. Хотів домінувати. Коли я вдягнула презерватив ротом — подумав: «де вона цьому навчилась?». І тут же подумки нагородив мене, як справжню курву, купою придуманих венеричних хворіб. Отже в його світі “досвідчена” дорівнює “брудна”.

І в той же час він хотів мене. Його збуджувала моя пристрасть, дивувало, як я можу стискати його пеніс піхвою. Заводив мінет і пестощі. Коли він мене бачив, то всі таракани і дурні думки зникали.

Він ходив і ходив до мене кілька років після розриву. Міг годинами виливати свої думки. Питав порад щодо інших жінок, роботи, життя. Ми перестали бути статевими ворогами.

Через кілька років після розриву знову переспали. І цього разу вже менше тараканів супроводжували секс. А згодом я переїхала. Тепер всі його фантазії пов`язані зі мною. Я присутня в його ліжку, навіть коли так далеко.

Добре, що зараз між нами тисячі кілометрів. Якби ми знову почали відносини — невпевнена, чи подужала б такого чоловіка. Він досі заплутаний у павутині з власних комплексів і упереджень.

Тоді, в перший раз, добряче вдарив по самооцінці. Довго відходила і відновлювала свою жіночність. Тепер відчуваю себе сильнішою, але не ризикну навмисно випробувати цю силу таким чоловіком.

Дерек сказав, що і період відносин з Електриком, я дуже змінилась. Теж почала грати, боротися з коханцем за домінування. Контролювати свої слова і вчинки. Переставала бути собою.

Які висновки можна винести із цієї сповіді бувшого? Вкотре переконалась, якщо поруч з мужчиною ви не можете бути самі собою, починаєте вдягати маску, або грати чужу роль — це дорога у пекло.

Коли він розірвав наш зв`язок, я почувалась брудною, грішною і небажаною. Хоч цього він вголос не казав. Моя жіночність настільки похитнулась, що зачепила саме святе — відносини з Дереком. Почалась серйозна сімейна криза. Котра ледь не призвела до розлучення. Великих зусиль коштувало оживити кохання.

Можливо дійсно «справа не в тобі, а в ньому»

Дівчата, будьте обережними. Прислухайтесь до себе. Якщо ви поруч з мужчиною не почуваєтесь самою гарною, бажаною. Якщо не можете бути собою, а мусите грати, чи боротись за його увагу — чи це вірний шлях? Подумайте, можливо варта змінити напрямок, змінити мужчину. І може дійсно «справа не в тобі, а в ньому» ;-)

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma