Enigma Enigma

Khrystyna Kishyk (Христина Кішик)

2019-11-16 11:53:59 eye-2 3034   — comment 0

#інтуїтивна_психологія

Я не люблю читати і слухати пр те, що у житті потрібно бути людиною; варто дбати про внутрішню красу, а не про зовнішню, але зовнішню розвивати також; слухати свого серця; пам’ятати про те, що ніхто нічого нікому не винен; позбавлятися від токсичних людей; йти своєю дорогою і робити свою справу.
Так, от я не хочу цього! Кожна притомна людина усіма звивинами свого мозку розуміє ці речі без обговорення. Якщо людина цього не розуміє, то це інша історія. Обговорення тут не допоже)
Я хочу говорити про те, коли людина розуміє, що треба слухатися свого серця, але не знає як це; коли людина хоче бути собою, але себе немає; коли людина і так є людиною, але не вміє боротися; коли токсичні люди - це частина людини. Чому з`являється такий токсикоз і чому це ми нікому нічого невинні?
Винні. Ми, насправді винні кожному, кому обіцяли, коли не вбергли, коли знали про проблеми, але стояли осторонь, коли брехали... Ми багато в чому винні один перед одним. Жити так - це ілюзія, яка в один день розвіється і залишиться порожнеча або відчуття провини.
Іноді хороші люди роблять погані вчинки не тому, що вони погані. Брешуть люди тому, що вони слабкі сказати правду, іноді через невідомість, іноді через страх. Іноді, щоби бути кращими, ніж вони є.
Але ми є тими, кими ми є. Частково ми наслідуємо своїх батьків, і ті умови в яких ми виховувалися - теж є складовою нашого сформованого характеру. Наш простір, оточення, звички, лінь, пасивні вибори - це теж ми. Навіть, якщо це нам не подобається. Але це є частиною нашої особистої правди. Правди, яка формує наше «я» і наші страхи, і наш особистий «годинник», коли ми дивимося на стрілки і не знаємо скільки нам ще потрібно чекати, щоб нас забрали/захистили/повернулися/пішли/тримали за руку...
Ми хочемо бути кращими, в думках ми створюємо образ про себе. Подивитися на себе «поганого/ погану»- це нелегкий процес, але тільки він дасть нам відповіді чому я/він/вона не може почути свого серця і йде не тією дорогою. Легких шляхів до щастя немає. І за щастя потрібно боротися, насамперед, зі самим собою.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma