Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-11 04:05:18 eye-2 6481   — comment 4

Іран визнав, що збив український літак

Іран оголосив у суботу, що його військові "ненавмисно" збили українських літаків, вбивши всіх 176 на борту. Ця заява надійшла в суботу вранці і звинувачувала "людську помилку" у розстрілі українського літака.

Боїнг-737" Українських міжнародних авіаліній, був збитий на околиці Тегерану під час зльоту через кілька годин після того, як Іран випустив ракети по американських базах.

Іран кілька днів заперечував, що його ракети збила літак. Але США, Канада, Великобританія та Австралія посилаючись на дані своїх розвідок, заявили, що вважають, що Іран збив літак. Літак, який рухався до Києва, перевозив 167 пасажирів та дев'ять членів екіпажу з декількох країн, у тому числі 82 іранців, щонайменше 63 канадців та 11 українців. Нагадаю, що саме українські посадовці на чолі с Зеленським, майже не єдині у світі, відкидали версію збиття Іраном літака МАУ.

Володимир Омелян дуже гарно підсумував дії Зеленського у цій ситуації, що у сумі тягнуть не на одну кримінальну справу стосовно діючого президента:

Офіс Президента України анонсував вечірнє відеозвернення Президента України щодо збиття українського авіалайнеру в небі поруч з Тегераном.

Просто пам’ятайте:
- в час кризи керівництво держави, окрім Прем’єр-міністра, було поголовно відсутнє в Україні і відпочивало на найдорожчих курортах світу.
- Президент повернувся в Україну лише через добу після авіакатастрофи. Вірогідно, в Омані його затримали термінові консультації з московськими емісарами.
- він брехав про робочу поїздку в Оман, це був банальний відпочинок. На пляжі він думав точно не про загиблих українців на фронті чи в авіатрощі.
- Уряд замість діяти за процедурою, перший день створював потішні «оперативні штаби» з силовиків. Правохоронні органи розслідували вину екіпажу.
- незважаючи на публічні заяви керівників провідних західних держав-наших союзників, позицію авіа експертів і фахівців, Президент України вперто відмовлявся визнавати факт зовнішнього втручання (ракета, дрон, вибухівка), що спричинило загибель авіалайнера.
- його позиція не змінилася і після передачі американською стороною доказів вини іранських військових.
- станом на вечір вчора, Росія-Іран-Україна наполягали на вині екіпажу чи технічних проблемах нашого літака. США, Канада, Велика Британія, Австралія однозначно стверджували про його ураження системою ППО Ірану.
- лише після визнання самим Іраном власної вини - Зеленський змінив позицію.

Щоб він не розповідав, пам’ятайте - на чолі держави не лідер, а некомпетентна людина з відвертим комплексом меншовартості перед Москвою і всім московським. Сподіваюся, не зрадник, хоча, можливо, я просто наївний.
І, що найгірше, за 7 місяців ця людина так і не спромоглася сформувати бодай частково професійну команду.
А це вже трагічно.
Бо поки воно ще йде за інерцією - ще якось живемо, як тільки не дай Бог криза - не тільки їм, всім нам - кінець!

Enjoy the show!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma