Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-14 09:08:06 eye-2 3648   — comment 0

Кабмін ввів "жовті" та "зелені" COVID-паспорти, для тих, у кого їх не має - будуть обмеження

Кабінет Міністрів України в понеділок, 13 вересня, прийняв зміни до постанови № 1236 з новими карантинними правилами, які будуть введені для запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, будуть введені електронні COVID-сертифікати для щеплених людей.

"Жовтий" сертифікат буде мати інформацію про перше щеплення, а "зелений" - про повний курс. 

Згідно з прийнятими змінами, у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки продовжать працювати навчальні заклади, персонал яких буде мати не менше 80% "жовтих" або "зелених" COVID-сертифікатів.
При наявності у 80% персоналу і відвідувачів таких сертифікатів зможуть працювати в режимі жовтого рівня громадські заклади, кінотеатри, театри, музеї або інші культурні заклади, спортзали й басейни.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади, а також громадські заклади зможуть працювати тільки за умови якщо 100% працівників мають "зелений" COVID-сертифікат - тобто всі пройшли повний курс щеплення.
При наявності у українця, який перетинає кордон України, "жовтого" або "зеленого" сертифікату про вакцинацію або про одужання від COVID-19, він може не проходити самоізоляцію.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma