Enigma Enigma

Влад Волошин

2019-12-26 16:38:10 eye-2 2729   — comment 0

«Кадровий голод» на брехунів.

Брехня, «достовірніша» за правду.
Фейки і нісенітниці, які останнім часом розповсюджує у ЗМІ російська пропаганда, в особі усіляких «речників» і «спікерів» бойовиків на окупованому Донбасі, стала зовсім примітивною. Якщо раніше подібні «рупори» на кшталт «басуріних-марочків» випускали у світ чергову брехню про українську армію і сили, що беруть участь в АТО/ООС, то намагались хоч трохи «завуалювати» її хоч одним незначним і загальновідомим, тому й більш-менш достовірним фактом, то зараз й цього вже не роблять.
В минулому «фахівці інформаційних операцій», які є у складі гібридних російських окупаційних військ на Донбасі, навіть фальсифікували фейкові документи і задіювали підставних осіб, щоб надати достовірності певній інформації. Такі відомості «підхоплювали» і серйозні інформаційні ресурси з-за кордону, і наші вітчизняні ЗМІ. На те, щоб розвінчати подібну брехню українським «бійцям інформаційного фронту» доводилось докладати чималих зусиль, адже якісно придумана брехня інколи буває навіть, як кажуть - «достовірнішою за правду», і їй залюбки вірить суспільство.
Але зараз, напевне, в підрозділах російських брехунів-пропагандистів справжній «кадровий голод». Їхні командири вимагають чергових «новин» про те, що українські бійці нездари і зрадники, а справжніх фактів – обмаль. Щось придумати таке, в яке б повірило суспільство – власних думок не вистачає, тому і виходять повідомлення, про які говорять – «тупа маячня».

«Кріт» з МО України?
Як приклад, інформація про те, що співробітник українського Міністерства оборони зателефонував на «гарячу лінію», так званого «МВС ЛНР» і «злив секретні дані». Текст повідомлення, розповсюджений на одному з російських пропагандистських сайтів, привожу без змін: «Информатор сообщил, что Вооруженные силы Украины переходят от тактики ведения открытых боевых действий к проведению диверсионных и террористических операций на Донбассе. Сведения, предоставленные сотрудником Минобороны Украины, подтверждаются доукомплектованием украинских подразделений определёнными вооружениями и оборудованием».
https://pikinform.ru/…/sotrudnik-minoborony-ukrainy-slil-lu…

За понад п’ять з половиною років війни проти України навіть тупі російські пропагандисти – «бійці інформоперацій» вже вивчили, що в нас керівництво Міністерства оборони і командування Збройних Сили виконують різні функції. «Працівник міністерства» до «тактики бойових дій частин і підрозділів» не має жодного стосунку, а тому й не володіє жодними «секретними даними». Тим більше це стосується різних диверсійних, а тим більше «терористичних»(!) операцій, проведення яких здійснюють спеціальні підрозділи, а не усі інші, які залучаються до ООС.
Те, що брехуни намагались «підтвердити» свою нісенітницю якимись «даними» про «доукомплектованием украинских подразделений определёнными вооружениями и оборудованием» - то тут взагалі інформація загальновідома, усі з’єднання і підрозділи час від часу отримують нове чи відремонтоване озброєння, особливо під час підготовки до виконання завдань в ООС.

Фейк про снайперський терор.
Далі російські «фейкомети» просто перерахували кілька наших відомих з’єднань і частин, запевняючи, що це саме вони отримали озброєння: «Так, согласно полученным данным, 72-ая отдельная мехбригада ВСУ, дислоцированная в Белой Церкви Киевской области, получит в рамках доукомплектования 20 пулемётов калибром 7.62 миллиметра и 14.55 миллиметра», - всього 20 кулеметів на бригаду(?) – саме стільки завжди ламається-ремонтується-замінюється під час підготовки до виконання завдань на Донбасі.
Далі в «секретних даних, отриманих від працівника українського МО» йдеться про «нове озброєння», яке нібито отримали інші з’єднання і підрозділи: «Снайперские винтовки калибра 12.7 миллиметра и 7.62 миллиметра, а также тепловизионные прицельные устройства получат следующие подразделения украинской армии:
- 17-я отдельная танковая бригада (а тут навіщо? – авт.);
- 93-я, 92-ая, 54-ая, 24-ая, 28-ая отдельные механизированные бригады украинской армии (можна було перерахувати ще кілька наших бригад – авт.);
- 57-я отдельная мотопехотная бригада;
- 30-й, 74-й и 131-й отдельные батальоны разведки (хто б сумнівався? – авт.);
- 503-й отдельный батальон морской пехоты;
- отдел специального назначения Военной службы правопорядка «Сармат».
Далі пропагандисти для «підсилення достовірності» брехні підкидають кілька банальних загальновідомих фактів: «… все указанные части и соединения ВС Украины задействованы в зоне Операции объединенных сил». І роблять «експертний» висновок: «Характер поступившего в указанные подразделения вооружения и спецсредств свидетельствует о том, что в ближайшее время на переднем крае в Донбассе активизируются снайперские обстрелы с украинской стороны», - по-армійському «грубо й тупо». А те, що самій інформації мало хто повірив (секретні дані злив по телефону в МВС, і вони про це розказали, ага – авт.) , і сама інформація більше нагадує «практичну роботу курсанта- «інформаційника», усім цим брехуни не переймаються. Але все це насправді говорить про суттєву кадрову нестачу фахівців з інформаційних операцій в складі гібридних російських військ на Донбасі.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma