Enigma Enigma

BlackPR

2021-10-07 17:36:57 eye-2 4220   — comment 2

Каловиє маси корчуть нам гримаси

 

Коли відома вже читачу «суддя» Лисичанського міського суду Калмикова (її чоловік – суддя Сєвєродонецького суду, така собі суддівська «родина») не схотіла змусити виконавчу службу Лисичанська виконувати ЗАКОН, то користувалася вона таким правилом – мовляв, час, відведений для апеляції пройшов. І це тоді, де їй прямо було написано, що всупереч законодавству мене не було попереджено про виконавчі дії, щоби я мав змогу надати свої пояснення.

Я написав скаргу на ім’я голови Лисичанського міського суду, Березіна А.Г. В тій же скарзі я вказав про невиконання законних вимог виконавчою службою.

Але Березін р’яно встав на захист Калмикової, ставши на ступінь  Калмикової, розумового – значно обмеженого – розвитку. Не знаю, чим це було обусловлено – чи то корпоративною солідарністю, чи особистими статевими відносинами поміж Калмиковою та Березіним, чи то особистою недоброзичливістю Березіна стосовно мене – бо Березін, разом із іншим лисичанським «суддею», Фастовцем, є вподобальником коляборантів, а не захисників України. Що також виявилося в «непомічанні» ним фактів злочину за ознакою ч.2 ст. 109 Гнилицьким Ю.І., а злочину за ознаками ст.. 111 – за прокурорами на чолі зі Ступченко, Комм та Свирипою. Також Березін А.Г. «не помічає» процесуального порушення діючого законодавства слідчим Чернявським, який «не помітив» ознак ст.. 109 ч.2 в діяннях Гнилицького і не передав справу за підслідністю до СБУ.

Я таки думаю, що якщо судді не виконують своїх обов’язків і замість того, щоби провадити до життя Закон, то вони перестають бути суддями, натомість стаючи звичайними злочинцями, чия провина значно більша за провини простих людей. І якщо Закон не працює, то громадяни мають повне право самим змушувати винних виконувати Закон. Тобто – громадяни мають право на те, щоби самим стати суддями над продажними та коляборантськими потворами, що ними рясніють лисичанські поліція, прокуратура та суд.

Громадяни не мають доступу до пенітенціарної системи, тож вироки, що їх виноситимуть народно-польові трибунали мають обмежитися розстрілом або повішенням винних.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma