Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-12-10 08:18:32 eye-2 36   — comment 2

камінг-аут по Зеленські

Бо це гра двах а не одного. Що це означає?  Це означає - цирк. Путіну Крим та Донбас має не політичне а соціальне значення. Він його корме. В прямому сенсі. Його та його бандустан. Війна корме всіх. Тепер і нас. Яким чином.

Спочатку про кремль. Хотіли б в Кремлі забрати собі Україну-йшли б іншим шляхом. Перше. Ті пів сотні ярдів що вони вгепали в Сочі,могли піти до нас. Побудували б дороги, примусили б Януковоча не грабити країну, на слідуючих виборах, в нас було б 73% - ЗА росію.  Як зараз за Зелю. Все. Але то клопіт. По перше тут треба було перестати красти. В себе та з України. Тобто йти антикорупційним шляхом.

А в нас та на росії править мафія. Тому цей план не використали. Що означає що Україна та пресловутий "усскій мірь" - мімікрія кремля під націоналістичні російські настрої. Їм кинули кістку - гризіть. Ось вам Крим а ось і Донбас.

Там їх і поховали. Кремль там злив свій протестний матеріал. Підтверженням є те що росія ніяким боком не налаштована воювати з Заходом. Це імітація.

Бо їхні діти там та подвійні громадянства в усіх,навіть в путіна. На випадок втечі з росії. Саме тому Захід так себе лояльно веде з ними.

Санкції лишень для українців що голосують за Захід. Є там і геополітика але на фоні того скільки вивозять кремляді з росії - то дрібниці.

Тому кремлю вигідно дві речі. Три. Перша - не дратувати Захід. Друга - відволікаюча війна "з НАТО",в Україні. Третя - тягнути час як найбільше бо час то є гроші. Накрадені.

Тепер про нас. Дзеркально так само. Україна була на грані дефолту ще за Януковоча. Долар по 8,міг обернутися доларом по 18. А це вже фактичний провал проросійської політики Регіоналів. Тому війна вчасно була підкинута нам росією та Януковочем. Пішло повне переозброєння. Великі капітали. 

Далі - треба було стабілізувати економіку та регіони,які могли посипатись як і Донбас. Тому Порох співпрацював з усіма місцевими олігархами. Зараз -співпрацюють теж. Бо треба лояльність регіонів,перед виборами та розпродажею землі.

Тому - заморозка конфлікту вигідна як нам так і кремлю. Нам це - владі. Бо влада краде. Скрізь. Схеми переробляють на нових людей. Саме тому була озвучена цифра -6-8 років. До кінця каденції обох президентів. 

Гроші люблять тишину.

Захід це влаштовує. Бо там так само треба звітувати. 

Не влаштовує це тільки нас,народ. Бо платимо за все це - ми.

В першу чергу через корупцію. В другу через втрати на імітації протистояння. Саме імітації. Бо його можна припинити- відгородившись від ОРДЛО - миротворцями та змусивши Захід визнати росію терористом а путіна оголосити в розшук.з конфіскацією усіх статків його банди. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma