Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-23 11:33:59 eye-2 2605   — comment 0

Карантин для лохів 2 - у Дніпрі слуги Зеленського знову наплювали на карантинні заборони (Відео)

Як яскраво довів на велюровий Коля Тищенко, колишній бригадир банди Савлохи, а нині депутат та довірена особа Зеленського - карантин Зеленський придумав для лохів. Та й сам Зеленський нам це показав у Хмельницькому. До речі, суд злякався накласти штраф на нього, тому ви самі розумієте причину зухвалості коміка та його "пацанів".

Ось і у Дніпрі Давид Арахамія, Олександр Корнієнко, Максим Бужанський, Олександр Трухін, Кирило Нестеренко, Денис Герман та інші слуги Зеленського, а не народу, показали лохам, що карантинні заборони не для депутатів з партії влади.

Ресторан "Репортер" був закритий спеціально для 15 віп-персон, якими вважають себе слуги зеленського, хоча за правилами, що встановили ці люді, як депутати - суворо заборонено перебування у залі ресторану за одним столом понад четверо людей. Але ж це лохи повинні отримувати шалені штрафи та кримінальні справи за порушення карантину, а "пацанва" Зеленського ні. Нагадаю, це все відбувається на фоні заяв МОЗ про другу хвилю COVID-19, рекордів по захворюванням на добу, та посилення тиску на бізнес, який МВС та інші силовики Зеленського називають "профілактикою та перевіркою дотримання карантинних правил".

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma