Enigma Enigma

andriy98

2020-06-24 15:22:39 eye-2 439   — comment 0

Карантин: прості речі рятують життя

Спалах. Епідемія. Пандемія. Спочатку лише в одному місті, потім – лише в одній країні, згодом – у більшості країн усіх континентів. Це все – послідовні етапи поширення світом смертельно небезпечного захворювання, викликаного коронавірусом COVID-19.

Що не день зростала кількість країн, де виявлено вражених коронавірусом людей. Тих, хто захворів, або вже перехворів і одужав. Держави, де виявлено таких хворих, одна за одною запроваджували обмеження для громадян – на переміщення, спілкування, контакти. Тимчасово закривались міждержавні кордони; у населених пунктах зупинявся комунальний транспорт, скасовуються масові заходи, спортивні змагання тощо; організації та підприємства, на яких це можливо, переходили на роботу у віддаленому режимі. Все – задля того, щоб уберегти людей від небезпечної зустрічі з вірусом.

Введений карантин в Україні врятував сотні тисяч людських життів.

Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко вважає, що дотримання всіх протиепідемічних заходів дає свій позитивний ефект.
Карантинні заходи, які ввели у березні, врятували сотні тисяч людей.

Дотримання всіх протиепідемічних заходів дає свій позитивний ефект. І не зважаючи на те, що зараз 800 захворілих на день в нас прибуває, ми можемо сьогодні з впевненістю сказати, що введені у березні карантинні заходи дозволили нам врятувати сотні тисяч людських життів тільки на території нашої держави.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma