Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-13 10:44:16 eye-2 4313   — comment 1

За надпис "Зеля х#йло" у Чернігові судять місцевого жителя

У Чернігові чоловіка судитимуть за напис "Зеля х#йло". Про це повідомив обвинувачений Олександр Тарнавський в Facebook. Засідання у справі відбудеться 13 вересня, йому інкримінують дрібне хуліганство. 

У коментарі виданню "Букви" Тарнавський розповів, що випадково дізнався про існування виробництва.
"Стояв на площі в центрі Чернігова, мене оточила купа поліції, Муніципальна варта, як якогось небезпечного злочинця, запропонували пройти до відділку. Я, звичайно, відмовився, на пропозицію кажу:" Або є законні підстави, якщо я затриманий і повинен йти, або давайте на місці розбиратися, чи є якась справа ". І виявилося, що поліція відкрила на мене кримінальну справу за 296 статтею" Хуліганство ", але суд її закрив, тобто я навіть цього не знав. Це справу закрили, тому що не знайшли підстав для 296-й і відкрили 173-ю - це теж хуліганство, але вже адміністративне. Вішають мені 120 написів "Зеля х*йло", які з'явилися по місту Чернігову. І в постанові ці написи пояснюються як образу президента, тому вони 296-ю і відкривали. Але я, по-перше, не бачу образи президента, тому що там написано "Зеля", ну і "х*йло" там написано через зірочку, там навіть цього слова немає повністю ", - розповів Тарнавський.

Зараз в розкладі засідань Чернігівської суду є засідання на 13 вересня, в якому суд розглядатиме залучення Олександра Тарнавського до адмінвідповідальності за дрібне хуліганство.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma