Enigma Enigma

Ева Браун

2019-11-11 08:48:47 eye-2 2606   — comment 0

Харчуватись по-новому!

 

 

Ні для кого не секрет, що на протязі всього часу існування Збройних Сил тема харчування була болючою. Неодноразово зустрічались факти про неякісну їжу, відсутність продуктів та невідповідність норм. Для багатьох потенційних кандидатів, які прагнули стати військовими, питання харчування являлось однією із вагомих причин чому потрібно обрати іншу професію. Але це все позаду.

У 2017 році у ЗС України почалось реформування системи харчування.  Понад 50% особового складу Збройних Сил України перейшло на нову систему продовольчої служби. Серед них: навчальні центри та полігони, підрозділи Десантно-штурмових військ та більша частина Сухопутних військ. В цих військових частинах було повне оновлення приміщень, а також закупівля необхідного обладнання для комфортного  приготування та роздачі їжі. Найменування продуктів зросло від 38 до 380 позицій, тим самим збільшивши різноманітність їжі. Було затверджено добову калорійність, в розмірі 3500-6000 ккал., що стало приємним «ноу–хау» для військовослужбовців.

 Важливим фактом також є те, що Міністерство Оборони відмовилось від неякісних фірм, які постачали їжу для військовослужбовців. І відтепер керівництво військових частин особисто відповідає за наймання кухарів та закупівлю продуктів. Це дало змогу уникнути корупційних схем та порушень.

Станом на сьогодні 80 військових частин ЗС України уже харчуються по новому. Результат на столі - смачні та корисні страви, як вдома.

 

Погодьтесь, каталог харчування до списку якого входить: копчені ребра під чорносливом, салат з пекінської капусти, овочі та безліч різноманітних фруктів не може не радувати наших військовослужбовців. Словом не відрізнити харчування від країн НАТО.

Так до кінця 2019-го року усі військові частини Збройних Сил України будуть п6ереведені на нову систему харчування. Це і є ті зміни, на які всі так довго чекали. Відтепер кожен патріот, який вступить до лав ЗС України буде ситим та здоровим, а їх батьки будуть спокійні та впевнені, що віддали своїх дітей в надійні руки.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma