Enigma Enigma

Сергій Хараху

2021-10-31 18:38:43 eye-2 3328   — comment 0

Хеловін або ЛГБТ-неонацисти

Сьогодні у християнському світі у багатьох країнах відзначають дуже специфічне свято - Геловін. До нього можна ставитись по-різному. Але ніхто не заперечить того факту, що американські стереотипи та культурні коди найбільше вплинули на українське юнацтво та молодь. І ось свіжі факти як цей тренд використовують у гібридній війні наші вороги, зокрема і московія.
Як людина, яка є автором концепції викладання національної безпеки в школах України, я багато фактів приводжу у підтвердження використання гібридних інформаційних операцій проти української держави та нашого народу. Про корупцію та антивакцинаторський рух я писав вже у попередній статті. Цими днями я зіткнувся з іншими фактами російського інформаційного впливу на нашу молодь.
На днях я їхав після роботи через центр Львова. Побачив колегу, зупинились і спілкуємось собі. Раптом він показує вбік. Біля оперного театру вздовж вітрин іде пара підлітків ну дуже вже чудного вигляду. Обоє мальовані на рожево, одна дівчина у пальто, а інший... Спідниця, панчохи, бюстгальтер поверх топіка. Обличчя розмальоване і хода з вихилясами стегон. Копія трансвестита! От цю особу дівчина вела на повідку... Ми покрутили пальцями біля чола і продовжили розмову. За півгодини я проїжджав біля пам'ятника Міцкевича у центрі і побачив групу підлітків-неформалів. Я не звернув увагу на них, якби не якесь чудо з знову рожевим волоссям і вбрана у форму есесівця.

Далі тут 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma