Enigma Enigma

Olexandr Tovmach

2022-05-25 14:46:03 eye-2 375   — comment 0

Хочеш стати рантьє ? То слухай сюди уважно!

Так склалося,що надра – належать народу, а гроші за надра – ні.

Давайте  вибудуємо логічний ланцюг, коли ланка за ланкою і ми дійдемо до  того моменту,коли надра належатимуть народу і гроші за використання надр – теж йому.

Ланка 1.Дивна пропозиція від  влади «ощасливити» немовлят накопичуючи для них 20 років ренту та віддати…потім, якщо буде що. Викликає злість  на  тупість адміністрації Гаранта, яка формує пропозицію,що є  відпочатку, юридично нікчемною. Гарант не може бути для обраних. Він Гарант прав та свобод  кожному громадянину. Рента має належати всім.

Тут можливі, для цих коштів, два шляхи.  Перший – короткий і він полягає в тому,щоб зараховувати цю ренту  на рахунки кожному  до накопичувальної пенсійної системи.  Про цей вид накопичень детально описано у попередніх  публікаціях.

Другий – довгий та тернистий. І про нього піде мова далі.

Ланка 2. Ми стоїмо на порозі величезного будівництва житла. Тому пропоную взяти  стан житла  за основу.  Мапа на початку публікації – це поклади енергоносіїв.  Тому  потрібно утворити зв’язку між станом житла та його енергоефективністю.

Є стандарти, методологія, прилади та способи усунення теплових втрат.

Проводиться моніторинг житла і кошти від ренти за надра  особа може  витратити виключно по програмі енергоефективності. Замінити вікна,двері,провести утеплення стін, фундаменту. Очевидно,що мешканці  багатоповерхівок  тут матимуть бонус,бо спільно вирішать  проблему  швидше та ефективніше.

Ланка 3. Проблему енергоефективності вирішено. Що з коштами далі?  Особа, яка не потребує додаткових вкладень до житла, бо воно вже досягло визначених стандартів енергоефективності, матиме право купувати акції підприємств,що спеціалізуються на видобутку надр.  Таким чином  для всіх громадян  буде  задіяно спільний знаменник  і чим швидше громадянин модернізує власне житло, тим раніше  він почне ставати власником  акцій.

У нас зараз по енергоефективності житла   величезне розшарування і тим громадянам, що проживають в енергоефективному житлі,непотрібно чекати, доки хтось наважиться  модернізувати власну хату 1951 року  будівництва.  Така програма з такими коштами, та з участю в накопичувальній системі пенсійного забезпечення   може  кредитувати  будівництво приватного будинку на 30 років з усіма  можливими  новітніми інноваціями. І це буде реальний прорив у енергоефективності  житлового фонду.

Є декілька тривожних дзвіночків.

Продовжує діяти спрощена система закупівель і ВР «рубанула» контроль екологів що до будівництва. Раптово, в кабінеті слідчого перднув кум і це тривожний звук. В реаліях сьогодення складається така картина :  по закупівлям, легко, по таким «закупівлям», вартість унітазу в квартиру сягне 250000 грн, вимикач чи розетка  виявляться тотожніми  до вартості бензогенератора на 2 кВт,   Загалом двушка на 70 м/кв  потягне, як північне крило Букімгемського палацу. Тривожний звук на фоні того,що роками нічого не інкремінувалося,хоча мінімум п’ять державних установ, Фонд держмайна та інші, що  безпосередньо брали участь у виведенні державної власності у приватні руки,а  їх співробітники  завжди готові допомогати слідчим.Що заважало оголосити підозру рік тому ? І лише тривожний звук одного  зрушив цілу лавину ?   Сильно нагадує прямий тиск на опозицію  напередодні  входження  величезних коштів до України.

Бажаємо вирватися зі злиднів  та стати рантьє ? В майбутньому ваші персональні акції, передані до фондової біржі  будуть приносити  гарантований прибуток, а пенсійні накопичення – впевненість у забезпеченій старості  та спадку для дітей і онуків.  Потрібно добитися персонального траншу  відшкодувань всім громадянам, які мають на це право. Час коли покірний нарід чекав чи то манни небесної чи то крихт з панського столу – минув.  Часу у нас небагато. Зовсім скоро повернуться з фронтів  наші Герої з Перемогою і непереборним відчуттям та прагненням справедливості.

Ми ж всі наче за «Єру справедливості», чи як ?  

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma