Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-11-05 08:51:18 eye-2 448   — comment 3

Хроніки ганьби і зради зЕпроданців! 05.11.19

Lesya Olexandra Porutska 

Угу.... В нас мир \ дружба й розведення військ...
Вилазь зі шхери, .... зелена!
Під час обстрілу під Новотошківським сьогодні довелося дітей зі школи до підвалу відводити.

Спішіть бачити! Виконання дохідної частини бюджету за жовтень - мінус 9,8% від плану!
Вово, не поспішай, ми ще не готові.
Петре Олексійовичу, як там із заготівлею дров по Майдану? Бо Вова всі графіки випереджає, турборежим в нього, туди їх...

ХРОНІКА ОДНОГО ПРЕЗИДЕНТА...
4.11.2019 р.

"Повну владу в країні віддано в руки купки кловнів"… і шулерів.

В нас, як в собак Павлова, — рефлекс. Якщо шеф каже: "О, як цікаво..." - це означає, що Вова знову кудись вляпався. :)

У Вашинґтоні, округ Колумбія о 10-00 за місцевим часом, почалося засідання кредитного комітету МВФ. На порядку денному 6 питань. Наше - четверте. Доповідач John C. Bluedorn, старший економіст европейського департаменту МВФ.
Панове, робіть свої ставки! В нас 4 до 1 (людей у комітеті всього п'ять) на комбінацію з трьох пальців Вові по кредиту. :)
Один наївний вірить в американську доброту. :)

Росія висунула нову умову для проведення зустрічи в нормандському форматі. Новою путінською вимогою є "термінова потреба" у такій зустрічі. Чи цю вимогу треба так розуміти, що наразі, з погляду Росії, жодної потреби у переговорах немає? Зеленський і без нормандського формату виконує всі забаганки Путіна? Путін відверто сміється над Зеленським.

Депутат Держдуми РФ Журавльов "інспектував" розведення військ у підконтрольному найманцям РФ Золотому-5.
А тепер розкажіть нам про те, що "на тому боці наші люди".

Якесь дивне мовчання нагорі... Нуль активности... Чи то вихідні були важкі, чи наша стаття задовга вийшла... :)

Виходь, Вово, нам нудно. Покажи своє личко безсоромне народові.
Вово, невже поїздка на "Укрспирт" так важко вдарила по печінці? Ми хвилюємося, не бережеш ти себе зовсім ... :)

"Подавіться!" - сказав Вова й почав підписувати укази. Біля стін ОПУ одразу ж намалювався міні-мітинґ :) з вимогою скасувати закони №1073 і №1053-1. :)

Із задоволенням чекаємо завтрашньої презентації нової версії блокбастеру "Бюджет-2020" у виконанні Гончарука. Хоч посміємося.

Дивлячись на твої, о Вово, наївні хитрощі, ми скромно опустивши нахабні оченята, тримаючи писання святе в руці, кажемо тобі: "Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться." Від Матвія, 10:26.

Зеленський звільнив голову Черкаської ОДА і призначив нового. Попереднього він призначив три місяці тому. :)
Вова, кинь ти цю брудну справу. Уже ж і так все зрозуміло. Ані зміна повій, ані перестановка ліжок у цьому борделі не допоможуть. Тільки звільнення директора!

Кловнада Богдана, який компенсує свою незатребуваність інформаційними приводами, камуфляжем з вибитими зубами і слідами побоїв, прекрасно ілюструє рівень влади в країні. Президент Зеленський, знайдіть роботу своєму голові адміністрації, бо він від неробства шизує.

Після того, як СБУ запропонувала свого поліграфіста, усе це питання якось так тихо пішло в нікуди. І тут цікаве питання: Зеленський наказав, щоб через поліграф пройшли всі члени його фракції в комітеті. Й наказ президента - не виконано. Виходячи з цього та інших подібних випадків (наприклад, вимога про 7 днів тиші перед розведенням), і всередині країни, й за кордоном все більше утверджуються в думці, що Зеленський - пусте трепло. І як ставитися до президента, який не дотримує слова, даного народові й сусіднім державам?
Далі. Комітет Гетманцева повторно одноголосно голосує за проєкт закону, що його перед цим одноголосно відмовилися голосувати. І що це означає? Проєкт не змінився ні на йоту. Отже, спіймані за "руку" корупціонери просто замітають сліди. Висновок — ті, хто закриває й замовчує цю справу, покривають корупцію в середовищі правлячої президентської партії. А для відволікання уваги - то бородатого кловна витягують з бл...ми, то фотошоп Богдана без зубів.
І чого мовчить наша опозиція? Навіщо нам опозиція, яка мовчить? Опозиція повинна гризти опонентів!

Холодницький (керівник Спеціялізованої антикорупційної прокуратури України, Назар Іванович, кандидат юридичних наук) перебуває у стані глибоких моральних борсань. Відеоматеріяли та інші витівки, передані до САП від СБУ - тут начебто все зрозуміло. Садити потрібно всіх. Увесь комітет (без Гетманцева), з Арахамією і Корнієнком на додачу. Як мінімум за приховування факту злочину. Але як садити? Нагорі ці "пасажири" не зрозуміють. Не-лохи...

ГПУ передає ДБР 5 тисяч томів "справ Майдану". Труба в шоці... Це тобі не портновські папірці копіювати, кловне. Працюй!

02 листопада 2019 року Путін провів нараду Ради безпеки РФ. Крім усього іншого, розглядалося питання про транзит газу через територію України. Відзначено, що збереження транзиту критично важливе для РФ до реального завершення будівництва й запуску газопроводу "Північний потік - 2".

Баканов отримав ґарантії на майбутнє від Демократичної партії США. Наразі без подробиць. Підтвердження є.
Баканов свій вибір зробив.

Динаміка громадської думки у США починає грати проти Трампа. За опитуваннями, проведеними NBC спільно з Wall Street Journal, 49% американців підтримують імпічмент Трампа, 46% проти. Місяць тому динаміка була зворотньою: 43% проти 49%.

З листів: "Хто вам пише тексти?"
Відповідь: Якщо це щодо працевлаштування, Квартал не пропонувати. :)

Ще нам пишуть: "От скільки ж платять вам за цю гидоту!!"
Відповідь: Заздрість - низьке почуття. А зелена заздрість - взагалі не почуття. :)

Бувають і позитивні листи:
"Припиніть лякати людей! Я зайшла на першу сторінку вашого блоґу, побачила ОЦЕ з готичною латиною і злякалася, що у нас переворот!"
Відповідь: Ще ні, але вже пора. :)
(Йдеться про фразу на знимці Баканова: Aut vincere, aut mori (Перемога або смерть).

Джерела:
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html
https://twitter.com/tZEinform

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma