Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-11-06 06:57:27 eye-2 483   — comment 0

Хроніки ганьби і зради зЕпроданців! 06.11.19


Lesya Olexandra Porutska з Володимиром Мартинюком та Юрком Антоняком.

Вові у підвалі. Повідомлення. Знову обстріляли Новотошківське. І хто ти після цього?

В Зеленського пройшла велика нарада представників "лояльних владі ЗМІ". Основна думка - пошук ідей, що об'єднують, що зшивають, а не розколюють країну. Куди ж поділися заяви влади про "непотрібність журналістів", грізне "ми самі все вирішимо і зробимо так, як ми хочемо"?

ХРОНІКА ОДНОГО ПРЕЗИДЕНТА...
5.11.2019 р.

"Повну владу в країні віддано в руки купки кловнів"… і шулерів.

Основний сценарій, який розробляється в Зеленського на випадок масових виступів, ідеально простий. Відставка уряду й розпуск парламенту. Розпуск парламенту дозволить Зеленському звільниться від нелояльних до нього партійців, а таких вже близько 50. Відставка уряду дозволить зберегти керованість виконавчої влади з префіксом "в.о.". Зеленському важливо зберегти пост президента і фракцію в парламенті, де, лавіруючи між силами, можна вижити. Уманський вже пише концепцію нового уряду.

В атаку на керівництво партії Зеленського у повний зріст пішов Дубинський, який заявив, що подасть заяви до САП з приводу корупційних справ керівництва "Слуги народу".

Питання надання кредиту Україні від МВФ на засіданні кредитного комітету МВФ знято з порядку денного. Замість доповіді та обговорення був розданий документ, офіційно оголошений як "документ обмеженого кола користування", після ознайомлення з яким питання знято за загальною згодою. Зміст документа нам наразі невідомий.

"Протягом досить великого періоду часу ми не раз попереджали нинішню владу, що її безвідповідальна поведінка у стосунках з НБУ, в питаннях, що стосуються "ПриватБанку", у формуванні режиму найбільшого сприяння Коломойському, відсутності офіційної реакції і результатів розслідування погроз Гонтаревой і підпалу її будинку, може дуже серйозно вплинути на шанси отримати кредит від МВФ. Але Милованов і Маркарова, які роз'їжджають по самітах і нарадах, запевняли всіх, що такі дрібниці не важливі для МВФ і переговори ведуться успішно і продуктивно.
...Нам не дадуть кредиту не тому, що ми його не повернемо - з цим в України все гаразд. Кредиту не дадуть тому, що країною керує Зеленський і Ко. Розумійте це, як хочете. Звинувачуйте їх в чому завгодно, але МВФ не бажає давати їм гроші."
Україна без МВФ
https://timeze2019.blogspot.com/2019/11/blog-post_4.html

"Інформація про інформацію про припинення співпраці з МВФ є маніпуляція і чутки" - Гончарук. :)
Ми ж казали, що грошей не дадуть. :)

Найстрашніша природна катастрофа, яка може спіткати країну, - це спароване торнадо: президент-кловн і прем'єр з дипломом "недержавного зразка".

Перед офіційною презентацією остаточного бюджету 2020 року, прем'єр-міністр Гончарук заявив, що "підвищення зарплат вчителям буде, але не таке, як нам хотілося". Судячи з дірки в бюджеті розміром 55-78 млрд. гривень (це дуже оптимістична цифра, без урахування можливих втрат від того, що Україну залишили тютюнові компанії), це підвищення буде нижчим від інфляції. Якщо буде взагалі. Цій владі вірити - себе не поважати.

Сьогодні у нас "презентація бюджету-2020". У дохідній частині, у графі “надходження від зовнішніх запозичень” можна викреслювати близько 70 млрд. гривень. З огляду на вже наявну там дірку розміром 50-60 млрд. це означає режим "повної економії". Вгадайте з двох разів, на кому будуть економити - на вас або на Коломойському із Зеленським?

Де Гончарук із презентацією бюджету-2020? В нас є питання! "Виходь, підлий боягузе!" :)

"Ми як держава оперуємо надзвичайно неточними даними, іноді приймаємо рішення наосліп" — Гончарук.
По-перше, ВИ НЕ ДЕРЖАВА. Ви - "непорозуміння демократії". По-друге, годі викручуватися - виходь!

Та ну вас!! Мало що... А якщо прийдуть? Не прийшли: "Кабінет міністрів презентує бюджет-2020 уа ОНЛАЙН-режимі".
І це ви - держава? Купка боягузливих нікчемних дилетантів, які ховаються від живого спілкування зі ЗМІ? Боклана ще викличте. :)

Так ось ти яка, "країна в айфоне". президент існує лише у віртуальній реальності з суботи, прем'єр презентує по ящику, глави адміністрації немає з суботи.

Навіть з перших цифр, узятих з голосу, бюджет верстали хто завгодно, але не економісти. У доходну частини вкладено кредит МВФ, про який ми говорили і якого не буде, а це мінус 60-70 млрд. До доходної частини бюджету без зміни внесено акцизні і тютюнові платежі, а їх в цьому обсязі не буде. Це ще мінус 25-30 млрд. Яким чином вони на 2% дефіциту вийдуть - знає тільки самокат. Дохідна частина не дотягує навіть до трильйона.

"Я малюю, я тебе малюю, я тебе малюю, сидячи біля вікна, "- наспівував Гончарук, сидячи над бюджетом ...
На ВСУ бюджет не збільшено. Натомість передбачено 2 млрд. на "комплексний розвиток реґіонів .." - це хабар депутатам-мажоритарникам, ці гроші пилятимуть на місцях. Чистий підкуп.

Падіння бюджетних надходжень за жовтень склало 9,86% практично за всіма показниками дохідної частини за винятком податкових платежів населення.

Зеленський про справу Гандзюк: "Замовників покарають - я обіцяю". Суха статистика: Зеленський давав 252 обіцянки, 18 вже не виконані.
Чи знайдеться хоч одна смілива людина, яка скаже правду щодо справи Гандзюк?
Все ж є ...

Вова ближче до вечора вирішив створити військову поліцію .:) Наслідки візиту на "Укрспирт".

Вово, поки ти з нами, ми тебе повідомимо, що твої клоуни забули закласти у бюджет вашу улюблену ідею - "Держава у смартфоні". Ну, пробач, ми не проконтролювали...

Зеленський доручив до кінця року ліквідувати корупцію у сфері державного архітектурно-будівельного контролю. Контрабанду вже ліквідували до кінця місяця... Вово, що не підписуй нічого до детоксикації.

Зелені переходять у режим "сам себе не похвалиш - сидиш, як обпльований". :) "Прем'єр-міністр Гончарук та голова ОПУ Богдан борються за розвиток економіки для всіх. Про це розповів міністр економіки Милованов в інтерв'ю Цензор.НЕТ. Крім самого процесу "боротьби", хотілося б бачити результат цієї дії. На жаль, з результатів - дописування Гончаруком до бюджету мільярдів зі стелі і фотошоп Богдана з вибитими зубами. Після покупки "Цензора" Коломойським він, “Цензор”, переходить у режим "1 + 1"? Відкрийте ще колонку "Дубінізми". :)

От що за хрень діється в енергетиці? Розбираємося. Герус і Оржель - приберіть свої пустотливі ручки від чистих енергостанцій і АЕС. Ви штучно знижуєте їх енергогенерацію на користь вугільних ТЕС?

Малюська (це, між іншим, прізвище і він міністр юстиції) виявив "поклади вхідних документів". Те ж мені поклади - два картонні ящики. Ти в ОПУ прийди глянь - он де поклади! 693 штуки станом на сьогодні. Вова принципово чекає країни в айфоні, а Дніпров боїться викинути. :)

Київський прокурор побив відвідувача прокуратури. Дуже сподіваємося, що відвідувач голосував за Зеленського. :)

З усього, що ми за сьогодні написали про Гончарука, він образився на оце: "Я малюю, я тебе малюю, я тебе малюю, сидячи біля вікна, "- наспівував Гончарук, сидячи над бюджетом...
Умом зєльоних нє понять...

Під вечір Вова бурхливо активізувався. :) Вово йди спати. Чим більше ти спиш, тим менше від тебе шкоди.

Джерела:
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html
https://twitter.com/tZEinform

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma