Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-11-08 19:38:35 eye-2 415   — comment 3

Хроніки ганьби і зради зЕпроданців! 08.11.19

Lesya Porutska-Sakovych разом з Володимиром Мартинюком та 2 іншими особами.

Забуті старі забави...

"Зеленський не мислить - він пародіює мислення."

Ви пам'ятаєте, з яким натхненням розповідав про свої плани "країни в айфоні" президент Зеленський? Хто призабув – тут: https://storage2.censor.net/video/3/230519_sma.mp4

"Можетє счітать мєня наівним мєчтатєлєм, но ми хотім сдєлать страну в смартфонє, правітєльство в смартфонє. І внєдрєніє чєтирьох уровнєй: інформация о государствє - пєрвий уровєнь, коммунікация с государством - ето второй уровєнь, транзакциі с государством - трєтій уровєнь, вовлєчєніє в управлєніє государством - ето чєтвьортий уровєнь".

Про це писали, говорили й сперечалися. Під це - фіґуранта журналістського розслідування про можливі порушення порядку фінансування виборчої кампанії Мишу Федорова призначили цілим віце-прем'єр-міністром України - міністром цифрової трансформації.

І ... шоу вичерпало себе. Електоральні вершки знято, настав час творити. Й виконувати обіцяне. А цього нинішня влада не вміє у принципі.

Питання згорнуто і забуто. "На державу в смартфоні (додаток, портал, оцифровку пріоритетних послуг, навчання цифровим навичкам тощо) бюджету не закладено", про що радісно повідомив у Фейсбуці міністр цифрової інформації.

Ми пишемо це не для того, щоби ще раз вкусити владу. Ми пишемо це для того, щоб наші читачі краще і ясніше розуміли психологію й методологію функціонування нинішньої влади. Від розуміння чи не розуміння залежить майбутнє цієї країни.

Ввесь принцип функціонування нинішньої влади - це рух від одного інформаційного приводу до іншого. При цьому ці приводи створюються чисто штучно й часто слугують прикриттям або маскуванням провалу попереднього приводу.

Поняття "управління" Зеленському абсолютно чуже. В його розумінні управління - це знімати і призначати. Контроль, аналіз, вивчення питання - все це для нього просто не існує. Оголошувані ще вчора "надактуальні" питання, завтра забуваються й відкидаються.

Перед нами розігрується спектакль управління, тоді як країна, поглинаючи раніше накопичені ресурси, рухається за інерцією. Запас міцности й інерційний імпульс скоро закінчиться. Залишиться тільки шоу, яке замість оплесків викликатиме ненависть і презирство. І бажання по-своєму зіграти його фінал...

Ми знаємо, про що мріють ляльководи цього шоу. Як казав один цікавий персонаж, "хаос - це не кінець. Хаос - це сходи, що ведуть нагору". Вам нагадати, чим закінчив цей персонаж? Хаос вбиває, тому - хаосу не буде.

Джерело: https://timeze2019.blogspot.com/2019/11/blog-post_6.html

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma