Enigma Enigma

Олексій Роговик

2022-05-22 06:57:25 eye-2 374   — comment 0

Хроніки головних висновків під час війни РФ проти України (16-22 травня 2022 року)

рф погрожує Польщі "денацифікацією", Латвії за радянський пам'ятник, Фінляндії за НАТО. Може світ активніше стулятиме рф пельку?

 

Британія вже запровадила санкції проти "коханки путлера" кабаєвої. Знову вони перші. Чого далі бояться США та інші держави?

 

Політика путлера щодо розширення та посилення НАТО не тільки провалилась, але й обернулась зворотнім результатом.

НАТО як альянс єдиний і сильний як ніколи та спостерігає чергу кандидатів на вступ. Фінляндія, Швеція та лідери НАТО публічно демонструють рф "середній палець", а путлер після провалу ядерного шантажу щось мямлить про "то не проблема". Відстань між Україною і НАТО скорочується як політично, так і на рівні переозброєння за натівськими стандартами.

 

ЄС і НАТО мають негайно викинути голосування консенсусом на смітник. Тепер кожен хитрун як Ердоган шантажує НАТО через свої курдсько-політичні інтереси. Чи кожен "троянський кінь рф" як Орбан шантажує ЄС на тему нафтового ембарго публічно вимагаючи хабар у 18 млрд євро.

 

Тепер зрозуміло чому в рф така дупа на усіх фронтах. Хвороби у голові путіна малюють на військових картах.

 

Круті мелітопольські партизани стабільно в ударі і нищать рашистів. А що по партизанах у інших окупованих рф містах?

 

Зберегти обличчя путіна можна не політично як бажають у Європі, а буквально. У випадку фізичного відокремлення обличчя від тіла!

 

Стало відомо хто у діях, а не на словах бойкотує рф економічно, а також хто бойкот саботує.

"Країнами-лідерами за рівнем бізнес-бойкотування рф стали Австралія, Норвегія, Литва, Велика Британія та Південна Корея.

Найбільші країни Азії, Африки і Латинської Америки зайняли відсторонену позицію спостерігачів, найнижчий рівень бойкотування в Туреччини та Китаю. Серед європейських країн найнижчі темпи виходу і висока частка компаній, що продовжили бізнес в роcії, в Ісландії, Словенії, Греції, Австрії та Угорщині".

 

Новий вид ефективних курсів української мови по-мелітопольськи. Місцеві партизани настільки успішно підривають рашистські бронепотяги з військовою технікою чи влаштовують інші вибухи та "нічні полювання", що рашисти кинулись вчити українську.

 

За декілька днів світ анонсував підтримку України на 75 млрд $ з яких 40 США, 22 G7, Світовий банк, МБРР, ЄБРР та інші, 11 ЄС, 1,6 Британія!

 

Гаубиці, радари з США, артилерія, протикорабельні ракети з Британії, протитанкова зброя з ФРН, бронетехніка з Австралії! Дякуємо!

 

У результаті "успішної спецоперації" рф на Одещині ракетним ударом вартістю 6,5 млн $ знищено пляжний туалет. І туалети - нацисти?

 

Втомився вже від підігрування Шольца путлеру. Саме Німеччина очікувала нашої швидкої поразки, потім блокувала санкції проти рф, інтеграцію України до ЄС, покривала проросійських кадрів, забороняла український прапор, вигадувала приводи для відмови від візитів.

Тепер на словах для німецького електорату і нас вони говорять про постачання важкої зброї, а в реальності цей процес саботується і сповільнюється шляхом обману та маніпуляцій. Ще й разом з Францією та Італією починають підштовхувати нас до припинення вогню вигідного рф і до "мінських традицій" з поступок суверенітетом та територіальною цілісністю. Грошової допомоги мало, бо від Шольца і ФРН потрібна прихильність цінностям, політичне лідерство і чітка антирашистська позиція.

 

рф заборонила в'їзд померлим американцям включно з Маккейном. А чому не Вашингтону, Лінкольну, Рузвельтам, Кеннеді, Ніксону, Рейгану?

 

Партизанський "хлопок" прилетів по призначеному рф гауляйтеру Енергодара і ніби-то довів його до реанімації. Думайте, зрадники!

 

Дві такі кардинально різні промови і польський президент Дуда стає більшим українцем, аніж "український" режисер-ганьба лозниця!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma