Enigma Enigma

Alex Tkach

2020-06-20 16:44:13 eye-2 383   — comment 18

Хто є хто

Цитата 1. В стилі теорії змови

Не переживайте. Стерненка не посадять. Все це гра, вистава, затіяна владою. Профінансована Олігархією. Розкручують "народного героя", "борця із системою", який постраждав від системи, фальшивого націоналіста. В ближньому майбутньому під нього створять і профінансують лже-націоналістичну партію. На теперішньому етапі зростає популярність націоналістичної ідеї, і для того аби на наступних виборах народ не проголосував за Тягнибока чи Білецького, які становлять реальну небезпеку для системи, слід підсунути виборцям свіженьку, але фальшиву націоналістичну партію і новоспеченого, але несправжнього борця за національну ідею. А кримінальні справи Стерненка гарантуватимуть його керованість і покірність. У випадку успіху, Стерненка можуть розкрутити і на наступного президента ...

Отже, щоб влаштувати цю виставу, Стерненко організував три замахи на своє життя, двічі був поранений. Останній раз нападали двоє. Один із нападників загинув від руки Сергія з підступним наміром розкрутити його, як "народного героя".
З'ясували, Сергій Стерненко фальшивий націоналіст, якого найняли олігархи, щоб відібрати голоси в Тягнибока й Білецького. Все так? Я нічого не пропустив?

А тепер, з'ясуємо, хто ж такий Білецький.

Цитата 2. В стилі "ти мені віриш?"

Нацдружини справжні [тобто, повірте мені, справжня націоналістична організація]. І Аваков їх не контролює (не важливо що пише пропаганда, але ніяких фактів впливу Авакова на Білецького немає). Отже, Білецький становить реальну небезпеку для режиму.

Не будемо вдаватися в те, чи контролює Аваков Білецького чи ні, але наведу пару малопомітних фактів.

Перший факт. Білецький прихильник ідеї імперії Руси зі столицею в Києві. Ясна річ, така ідея не могла не найти йому прихильників у Московії. У випадку реалізації такої ідеї уявляєте, що б лишилося від України? Хто не уявляє, далі не читайте.

Другий факт. Під час президентських виборів 2019 року нацдружини раптом вийшли патрулювати вулиці й площу біля ЦВК, щоб запобігти фальсифікаціям. І це попри те, що вибори були зразково організовані й не було жодних ознак яких би то не було зловживань владою. Навіщо? Відповідаю. Щоб продемонструвати силу. Навіщо? Бо велика частина виборців, яка ще коливалася, коливалася тому, що, мовляв, клоуна все одно до влади не пустять. Щоб перетягти на свій бік такий електорат, потрібно продемонструвати силу. І ось вам, будь ласка, – нацдружини! Замовляли? До речі, в патрулюванні вулиць брали участь і гості з Московії – московитські шовіністи, однодумці Білецького щодо ідеї імперії Руси зі столицею в Києві. Отже, Білецький зі своїми нацдружинами разом з Аваковим (і мені все одно чи контролював його Аваков чи ні) допоміг ствердитись авторитарному режиму Зеленського, якому він (ви цьому вірите?) становить тепер «реальну небезпеку».

Отже, якщо хтось хоче мене переконати, що Стерненко є підставним націоналістом, якого винайняли, щоб забрати голоси у справжніх націоналістів, а Білецький, на відміну від нього, є  справжнім націоналістом, – якщо хтось хоче мене в цьому переконати, нехай, по-перше, розкаже детальніше, як це змовники (Стернеко й начебто замовлені кілери) тричі влаштовували справжні гладіаторські бої з двічі пораненим Стерненком та убитим кілером, і все це на славу зеленого цезаря та за гроші олігархів; і по-друге, нехай спростує два вищенаведених факти про Білецького та його нацдружини. Але хто береться доводити, хай пам'ятає, що Стерненко за зеленої влади в біді, а Білецький, як риба у воді. Отже, демонструючи свій "блискучий" розум у викритті підступних намірів Стерненка, він водночас демонструватиме свою ницість, бо знесиленого лева й віслюк може хвицнути.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma