Enigma Enigma

Kevin Harris

2024-05-15 13:36:26 eye-2 4183   — comment 0

Хто є хто

Вчора соціальні мережі були на межі вибуху від дій співробітників правоохоронних органів, які зі слів місцевих запорізьких хейтерів, творили беззаконня над групкою маргиналів, котрі іменують себе місцевими «правозахисниками», «правниками» «юридичними експертами» та «мировими суддями».

Якщо розібратися по суті питання, ніяких екстраординарних подій не трапилося, але, завдяки російським паблікам та місцевим «ждунам», події з обшуками істот, які іменують себе «Живими людьми» набули певного резонансу в досить вузьких колах. В зв’язку з цим, наша редакція вирішила коротко без полеміки розібратися хто є хто.

Так, пан Сергій Величко з’явився на публічній арені в далекому 2014 році коли наша громада об’єдналася та зупинила російський шабаш всім відомий як «яичное воскресенье». Саме тоді Сергій в складі проросійських активістів, в тому числі тих хто зараз керує частиною окупованої території Запорізької області, всіляко намагався переконати офіцерів поліції в тому, що вони мають відступити від власних принципів, оскільки росія «сьогодні-завтра» ввійде до Запоріжжя і це справа лічених днів.

Після того, як не дочекався приходу «узьких», Сергій розпочинає проєкт «Живі люди». Хто «надихнув» його на розвиток цього антисоціального та аморального, для більшості суспільства, руху ми можемо тільки здогадуватись, провівши логічну лінію - «кому це вигідно». Слід окремо зазначити, що всі методички та перші посвідчення т.зв. «Живих людей» друкувались виключно російською мовою.   

На  кому клейма ставити ніде? Так, це два давнішні товариші в одному човні під прапором триколора, Барський Сергій та Костянтин Кириченко.

Барський є типовим представником місцевої «вати», «чтит память дедов, поклоняется  РПЦ и мечтает присоединится к русскому единодержавию». Одним словом, в душі серп та молот, близький до духовенства УПЦ, активний захисник пам’ятника «Леніна» (фото не збереглись).   Працювати не спроможний, але амбіцій щодо влади, легких грошей та впливу не відкидає тому працює таксистом та вважає що має право вчити інших як їм жити.   

Серед так званих «правозащитников» своїми спробами вийти на політичну арену виділяється Костянтин Кириченко, але як для старту він обирає виключно проросійські проєкти, такі як політична партія А.Шарія ну і звісно ж  «Журналісти Стремоусова», того самого СТРЕМОУСОВА, Херсонського колаборанта, який тільки дякуючи ЗСУ не поганить нашу Українську Землю своєю присутністю. До речі посвідчення журналіста Кириченку видавав особисто покійний Кирюша, відношення в них були дружніми та теплими але не довгими...

 

Інші псевдо «правозахисники» ні чим не кращі.

Згідно даних wiki людина це жива, наділена інтелектом істота, суб'єкт суспільно-історичної діяльності і культури. «Живих людей» можемо назвати виключно «істотами».

Оці, та їм подібні істоти, намагаються вчити нас жити за власними видуманий ними правилами.

Україна жива!!! Запоріжжя живе!!! Ми всі живі!!! Ми громадяни нашої держави Україна!!!!

Від нашого молодого колективу окремо хочемо зазначити, що краще цим істотам відповідати по закону, бо коли прийде час відповідати по совісті то до кінця днів не змиєте кров захисників України зі своїх рук.     

 

      

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma