Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-12-13 09:08:12 eye-2 101   — comment 5

хто кого тролить?

Бомба,що вибухнула,вчора на увесь світ , прилетіла зненацька. Варіантів безліч. Але головний обтікаючий - путін. В виграші остаються ; Коломойський, Зеля , Україна, Захід та російські опозиційні сили.

Коротко розберемося. Чому саме зараз? Варіантів декілька. Гібридна відповідь - Зелі - пуйлу. Малоймовірно. Бо багато ходів а Нормандія була тільки вчора. Хоча Зеля й міг так зробити але він не самогубця.

Коломойський. Цілком. Особливо після того як Рада прийняла закон який дозволяє остаточно закріпити Приват за державою.

Захід. Права на показ мають деякі західні країни,не геть дружні з путіним. В яких проживає безліч російських опозиціонерів.

Кому вигідно? Заходу. як ще одна клізма кремлю. Рос.опозиції-як натяк на майбутнє-путіну. Коломойському -як спроба посварити Зелю з Пу та наломати їм свято. Зелі-відпадає бо він зараз в тренді примирення а тут скандал ,працюючий проти цієї дружби. Госдепу- як спроба ще раз привити путіну демократизм. Тощо.

В усякому разі - бомба удалась. Осколками зачепило усіх. У виграші Україна. Головні програющі це - путін,як ціль атаки, Зеля-як винуватець скандалу, Беня - як той чій продукт спрацював і до якого ведуть сліди.

Крапку в цьому питанні можуть поставити журналісти,дослідивши усіх бенефіціарів. І чим більше будуть це досліджувати - тим більше буде огрібати путін. Росія на вухах - читає всі новини підряд.

Зради тут нема. Навпаки. Прививка росіянам -українства -буде їм на користь. А факт тонкого тролінгу -Зелі - путіна ,зробить з Зелі не примирювача а -навпаки - злого кловуна,чим добавить йому балів в Украхні.

Тепер - Зе ,хоч-не хоч, а має вийти на публіку та отримати оплески. М'яч на боці - пуйла. Очікуєм отв'єтку. 

Скоріш за все - пу ,десь вистрілить, якоюсь провокацією, коли здадуть нерви. А нам того тільки і треба. Бо наломується його сценарій - влізти в Україну, в овечій шкурі. пруф

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma