Enigma Enigma

DEM SOKYRA

2019-12-25 08:28:21 eye-2 3533   — comment 2

Хто не в курсі — в новорічну ніч з 2010-го на 2011-й рік в Запоріжжі підірвали пам'ятник Сталіну. Приблизно через дві години після цього мєнти вломилися у квартиру та потягнули на 18-годинний

Хто не в курсі — в новорічну ніч з 2010-го на 2011-й рік в Запоріжжі підірвали пам'ятник Сталіну, який був встановлений на приватній території офісу Компартії (о так, крихітко, знищуй приватну власність повністю). Тієї ж ночі я зробив своїй майбутній колишній дружині пропозицію. Романтичненько так було. Сінатра, пам'ятаю, співав в колонках.

Приблизно через дві години після цього мєнти вломилися у квартиру, розлучили мене з Сінатрою, майбутньою колишньою дружиною та потягнули на 18-годинний допит (при максимальній та законній тривалості допиту в 6 годин, якщо не помиляюся). Потім випустили, а через кілька днів просто викрали на вулиці, запхнувши в автомобіль, які просто різко загальмував на зупинці для маршруток. Після КПЗ / ІТТ та СІЗО я вийшов через два місяці, вже з умовним терміном. Підрив погруддя Сталіну мені припаяти не зуміли, хоча і брали ДНК на експертизу, і порівнювали з відеозаписами камер. Тому вписали давно закриту справу про облиття фарбою пам'ятника Дзержинському, перетворили явно адміністративне правопорушення в кримінальне, ну і пішло-поїхало. Винен, одним словом.

Це був 2011-й рік. Перший рік ВіктораФьодорича при владі.

Сказати, що у мене дежавю — нічого не сказати. Мєнти залишилися мєнтами, судді — суддями. Відданий ідеям верховенства арійської раси. Особливо небезпечний. Одягнений в балахон з малюнком. А, не той малюнок? Ай, та насрати, в СІЗО його.

А з СІЗО без вироку виходять рідко. Інакше вийде, що хтось помилився, а у цих «хтось» є імена. Навіщо воно їм треба? Нема чого.

Масове полювання на правих і патріотів в 2011-13 роках призвело до того, що саме вони зайняли ключові місця на барикадах під час Євромайдану. Інших результатів цей рух не дав. Взагалі ніяких. І висновків ніхто не зробив. Тільки тепер замість права драконять військових.

Висновків тут не буде. Закликів теж. Буде лише та виключно пі**єц. І не треба бути істориком, щоб побачити його на горизонті.

Сьогодні суд відхилив апеляцію Андрія «Ріфмастера» Антоненка. Музиканта та волонтера, але аж ніяк не вбивці. Новий рік та Різдво він міг би провести з близькими. Але проведе в СІЗО.

Співзасновник «Демократичної Сокири» Юрій Гудименко

#FreeRiff

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma