Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2019-11-06 06:46:50 eye-2 3079   — comment 0

Хто винний в катастрофі МН-17 — експерт

Всі міжнародні та українські експерти продовжують фіксувати та обговорювати спроби Російської Федерації перекласти вину в авіакатастрофі пасажирського Boeing-777 «Малайзійських авіаліній», що виконував рейс МН-17 з Амстердама в Куала-Лумпур, на Україну.

Під час круглого столу співкоординатор ГІ «Бурштиновий шлях», директор ЦСД «Український меридіан» Дмитро Левусь наголосив, що «є величезна проблема - намагання винуватців, а саме Кремля, зробити винною Україну. Ця тенденція проявилася відразу, в 2014 році, але зараз, через 5 років, ми бачимо, що задля цього Москва проводить низку спецоперацій, які ідуть одна за одною, мета їх - вплив на громадян України». Необхідно зрозуміти, що не тільки на громадян України!

Наразі тема авіакатастрови рейсу МН-17 висвітлюється дещо менше в українських та закордонних ЗМІ, чим в свою чергу користується Росія, обвинувачуючи в трагедії українську сторону!

Тож не можна забувати про таку важливу подію, потрібно протидіяти і «відкривати очі світу на те, що насправді відбулося і відбувається».

Тим більше, що 9 березня 2020 року відбудеться суд! Тож винні мають бути покарані! І ці винні – однозначно не Україна!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma