Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-19 05:12:30 eye-2 53   — comment 0

хто виноват і шо дєлать

Була така загадка. В човні вовк,коза та капуста. Як перевезти це все річкою ,перевізнику,щоб все було цілим. Так само і в нас,з країною. Хто винен в тім що ми бідні та дурні одночасно. 

Ми,злидні , чи щось(щось) інший? Розберемося. Викладаю відповідь на коментар , але дабавлю- 

Захід таки намагається нам допомогти,своїми методами. підказує та підштовхує. Фінансами допомагає. Це так. Проте це замало щоб ми стали багатими бо ми дурні. А порозумнішати нам заважає час. ну і ще дещось.

Про це я і написав. 

Чому нам заважає час та чи може він нам допомогти?  Час нам заважає тим що його нема. В нас нема сто років на формування влади та опозиції ,які будуть самі себе врівноважувати та вдосконалювати. Нема.

Світ змінився і потребує більш практичного відношення до часу. Час творить чудеса. Тому ми можемо не відбутися бо нема часу ,відносно сучасних технологій.Особливо інформаційних.

Далі торкнемося історії. Історія демократій не має такого великого досвіду щоб ,напевне, показувати-як та що робити. Бо прикладів успішних демократій майже нема,крім країн ЕС та США, і то вони формувались в умовах Холодної війни,як противага Східному блоку ,в умовах жорсткої геополітичної конкуренції. 

На неї виділялись колосальні кошти. Країнами Заходу. Тому демократії відбулися. За кошт західних платників податків.

Зараз,в світі , нема такого сильного геополітичного протистояння бо світ змішався фінансовими інтересами ,в першу чергу великих корпорацій,та країн.

Тому - Україні ,не вийде пройти той самий шлях побудови демократії,як було за часів СРСР,на Заході, бо нема фінансування та політичної волі країн.

А нашого фінансування замало ще й тому що політична корупція,підтримується ,відразу, кількома країнами світу. Яка вимиває з нас все що можна ,щоб показати народу користь демократії,рику тощо. 

Тому народ легко купується на гречку бо політика його не цікавить,а якщо і цікавить то там куди нам вкажуть - ззовні.

Далі - по тексту,коментар.

 

"Не знаю чи помітили ви,чи не спостерігаєте за власними думками,але ми тут однодумці. Можливо ваша задача не і пошуку правди чи виходу а в саме тролінгу,бо інакше як пояснити ваші нововведення про свинарчуків. По крайній мірі я ,в своїх думках , тримаюсь логічної лінії думки,як мені здається.

Тому. Ми з вами пишемо про одне і теж. Про те що треба підіймати суспільну відповідальність за самого себе. Це ключове. Ввідти витікають мої останні дописи,про те що, українці , занадто схильні вірити в панацею допомоги. Чужої.

Тобто-вашими словами - прилетить чарівник ,в блакитному гвинтокрилі та все всім роздасть. Біблейською мовою - Манну Небесну. Вірили москві,що не нападе , а самі "йшли" в НАТО. Манна Небесна. Тепер віримо в НАТО а самі нічого не робимо для вступу. А ,тим часом, для вступу нам потрібно не ПДЧ,зовсім. Для вступу,як на мене, потрібна наша сила та віра в самих себе. Це як вихід в люди. Ким ти себе подаси. Приклади два. Як моделі.

Перший. Ви йдете до клубу. Можливо з дівчиною. Вам важливо щоб вас сприйняли як солідну та поважну людину. То ви вдягнете що? Костюм чи щось що відповідає тієї обстановці чи щось -навпаки ,зворотнє? Ви маєте виглядати НЕ ГІРШЕ ніж ті до кого ви йдете. Хоча б не гірше.

Другий приклад. Ви потрапили в тюрму. Те ж саме. Як вас там сприймуть така ваша і подальша доля. Бажано щоб вас там сприйняли як сильну та поважну людину. інакше вас зачмирять та опустять. Так і в світі. Світ порагжований на касти та світи. Перший,другий,третій. Світ. На жаль, ми країна третього світу. Проте хочемо бути першого. А для цього нічого не робимо. Тільки благаємо.

Як ви думаєте, в тюрмі, можна виблагати собі місце біля тюремного авторитету? Не можна. Його можна тільки завоювати. Чи заслужити. Заслуговують - побігеньками,шістки. А завойовують ті хто сам вирішує хто та на що він здатен. Україна показала що здатна воювати та відвойовувати свої території. Це добре. Але війна призупинилася і ми знов скочуємося до політичної боротьби,яка і привела нас до війни. Бо політична корупція,разом з економічною, виснажила країну в нуль. Те ж саме буде і зараз. Ось тут я пропоную ретельно вивчати - звідки вона йде ,ця політична корупція. І бачу що вона не наш винахід. Вона йде як з Заходу так і Сходу. І Близького Сходу, і Дальнього. З усіх боків. Всі нас намагаються купити. Гуртом.

Нас це не сам народ а через олігархів. а вже олігархи скуповують народ гречкою та іншими пустими обіцянками. Народ теж не проти брати та вірити на слово бо не хоче думати головою. Ось в чому наша(народу) біда. Замкнене коло. Тому починати треба саме з нас- показуючи народу - звідки гниє риба. А вона гниє з голови. А голова наша не тут,не в Україні. Вона розпорошена по різним центрам впливу. Заходу,Сходу тощо. То що треба щоб зібрати цю голову вместі ,в Україну, та почала думати про народ? Бунт? Майдан? Так був вже? Останній,як показала практика,був олігархічний. З політичним відтінком. Не вистачає нам одної ланки. Дуже важливої. ЗМІ. Народних. Одного Громадського замало.

Для початку я би забрав ЗМІ в олігархів. Але це буде гвалт по лінії журналістів світу. Ось тут і розкривається підноготна світових трендів. Там теж корупція. Вони не віддадуть народу Україну. Через офшори будуть правити ЗМІ,як зараз. А чому Захід не прикриє офшори? Отож. Знов кивають на народ. Як на невістку. Хто всравсь. Звісно що винним,завжди буде народ. Хоча б тому що йому з цим жити. А народ це аморфна маса яку формують ті ж самі олігархи під прикриттям Заходу та Сходу та ще купи країн. То хто винен що в собаки блохи? Собака чи власник?"

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma