Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-10-15 21:26:59 eye-2 557   — comment 5

Ху із містер Зе ??

Ху із містер Зе ??

Усі пам'ятають питання: Ху із містер Путін??

За час, що минув, усі засвоїли відповідь: містер Путін дійсно є Ху…

Зараз актуальним є питання: Ху із містер Зеленський?? Містер Зеленський, Ви маленька дитина?? Ви дійсно є таким наївним і довірливим?? Як Ви себе з цим Пу, з цим Ху поводите!!

Ви розмовляєте з Путіним, як з порядною людиною, більш того, як з політиком світового масштабу. А ця людина холоднокровно, ощадливо й дуже усвідомлено наказала вбивати наших хлопчиків через свій кордон. Потім цієї підлості йому стало недостатньо, і він наказав перейти кордон і вбивати, вбивати, вбивати. Так, наприклад, вбивати захисників Дебальцевого. Там взагалі ситуація була цікавою. На мінських переговорах Путін вийшов до журналістів і сказав, що це захисники Дебальцевого порушили перемир'я. Тобто Путін брудно обмовив вже мертвих, убитих його худобою людей. Казала мені мама в дитинстві, що наклеп на мертвих - це найбільша гидота. Адже вони не можуть себе захистити. І цю гидоту Путін із приголомшливою легкістю застосував. Хоч тепер Ви розумієте, хто він??

Політика Путіна проста, як цвях. Більше того, він її розшифрував і навіть розжував ще в 2014 році. Дослівно я не пам'ятаю, але сенс такий: «Ми нічого не хочемо від української влади, та ми й права не маємо чогось від неї хотіти. Це український народ має вимагати від своєї влади припинити війну».

Ці слова були сказані Путіном відразу після розстрілу наших хлопців в «зеленому коридорі» Іловайська. Його годованці запевняють, що вони не послухалися Путіна й зробили цю підлість самі. Але, по-перше, там були не вони, а регулярні московські війська. А по-друге, без дозволу Путіна вони й у сортир не сходять. Він же їх прямо там і замочить за непослух.

Невже Ви не розумієте, навіщо Путіну був потрібним Іловайский розстріл?? Сенс простий: пустити кров цим хохлам, щоби вони жахнулися!! І тоді не він, не Путін, зажадає від української влади здатися, а сам український народ цього зажадає. Але український народ виявився не дешевинкою. Він, захлинаючись своєю кров'ю, тримався. Корчився від болю, скрипів батьківськими зубами, вив виттям матерів над своїми мертвими синами, але тримався!!

І вибрав Вас президентом …

Тепер, коли український народ вистояв, Ви своїм лебезінням перед Путіном дали Путіну зрозуміти, що на Вас можна тиснути. Якщо Ви не розумієте, про що мова, то поясню. Лебезіння виразилося в дзвінку до Путіна після вбивства його худобою чотирьох наших хлопців. А він легко клацнув Вас по носі, ще раз принизивши. Він знову звів наклеп на них, уже мертвих, звинувативши в тому, що вони обстрілювали мирні міста. А потім, на мій сором і жах, був ще один Ваш дзвінок.

Хіба не зрозуміло, що Путін припинить убивства українців в Україні тільки за однієї умови - вони стануть невигідними. А зараз, навіщо припиняти??

Тому тепер той же Путін, із тим же моральним обличчям, тисне на Вас: проявіть політичну волю і розженіть захисників суверенітету країни. А самі покірно прийміть усі мої умови.

Саме через таку Вашу позицію гинуть наші захисники. Не треба бути екстрасенсом, щоби зрозуміти хід думок Путіна: «Ще кілька хохляцьких смертей, і Зеленський ляже під мене». Тому він продовжуватиме вбивати.

Діяти треба якраз навпаки. Вся країна повинна вкритися гаслами: «Путін - убивця», «Путін - фашист», «Путін - кат України», «Путін - могильник слов'янського братства».

Кожна наша смерть повинна бути ляпасом Путіну, кожна наша смерть повинна бути плювком у путінську пику.

Якщо вже й телефонувати йому, то щоби сказати: «Радій, Путіне, що твоя чергова підлість вдалася!! Веселися, Путіне, що ще чотири українські матері побиваються над трунами своїх синів!! Співай, Путіне, бо ще чотири українки стали вдовами!! Милуйся собою, Путіне, бо ще четверо українських дітей стали сиротами!!

Убивай же ж нас, гадино, убивай!! “Авось” ми прийдемо до тебе з поклоном».

Мій президенте, якщо мої інструкції Вам сподобалися, так їх у мене ще є.

2019-10-12  Кримський Анатолій

Переклав із вражєскава нарєчія дядько Google + Юрко Антоняк.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma