Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-01-03 08:34:25 eye-2 36   — comment 11

кібернетика влади

Коротко. В ідеалі. Народ - джерело влади,обирає собі владу, а хто за неї не голосував то - вони в опозиції чи їм байдуже.

Опозиційний , до влади, народ - підтримує своїх,опозиційних висуванців , та готує їх у владу,яка замінить -існуючу .коли усім набридне чи накосячить. Такий народ має пильнувати як владу так і опозицію,без різниці -хто за кого голосував. Не захищати свого висуванця,чи закривати очі на його косяки чи крадіжки,покриваючи ,тим самим , їх та себе як симпатика, а - навпаки - коли треба ,усувати,за допомогою своїх законних прав та обов'язків.

Народ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ відповідати за свого обранця перед країною ,вцілому, та не заплющувати очі ,привівши його у владу.

Тільки такий народ заслуговує на пошану та повагу,як з боку міжнародних партнерів так і з боку самої влади,як еліти суспільства.

Тому. Якщо в нас, усі шість президентів, НІКОЛИ ще не відповідали перед своїм народом,за свої косяки, то такий народ або не розумний,або -такий самий як і його влада. Корумпований, недалекий, брехливий тощо.

Про це вам ніодна влада,ні ЗМІ, ні політологи,не розкажуть. Бо всі ми є одна банда,вірніше - різні банди,однієї корумпованої країни. 

Щоб виправити ситуацію,щоб не доводити країну до банкрутства,до війни тощо, треба проводити ревізію,владі,народу та Законам. І Конституції теж.

Наприклад. Якщо,головна маса народу, невзмозі зрозуміти свої права та обов'язки,своє виборне право тощо, то він,народ, неспроможний та НЕДІЄЗДАТНИЙ до самокерування. 

Тому підлягає - ОБМЕЖЕННЮ його прав,як - людина з розумовими вадами.

Бо ціна питання занадто важка. Як для такого народу,так і для країни та і світу,вцілому.

Так. Наш народ. Плутаючись в визначенні,чи треба йому самостіцйність чи ні, проголосував,напочатку 90х - кардинально - протилежно. Від - Союзного договору СРСР і до Незалежності України,через рік після референдуму. 

Чи поступав він тоді з розумом? Ні. Не тому що СРСР треба було зберігати а тому що НЕ може народ голосувати ОДНОГОЛОСНО та різнонапрвлено. 

Друге. Чи розуміли люди коли голосували ,вдруге , ЗА Кравчука чи Кучму, коли країну захоплювали різні банди рекетирів тощо? Ні. 

Чи розуміли що вони роблять, коли голосували за Януковича? Ні.

Бо всі ці НЕ РОЗУМНІ дії народу, врешті решт, привели самого  його до війни з росією. Вірячи росії,голосуючи за неї, вірячи корумпованим олігархам,народ, імітує,граючись у політику,захищає свого обранця і НІЗАЩО не відповідає.

А перед ким має відповідати народ? Наче все ж законно. Ну було, ну і що. Ну нічого. Якось виживемо.

Давайте переведемо цю ситуацію в юридичну площину. Дитина. Вона ,по закону, охороняється державою а опікуються нею батьки. Бо діти неспроможні за себе відповідати юридично. Спалила хату - винні батьки. Недогледіли.

Інша модель. Пожилі люди. Маразматики,ідіоти тощо. Якщо лікарска комісія визнає людину неспроможною себе опікувати то їй треба опікун,який за неї відповідає. Хвора людина НЕ має права підпису а якщо і підписала щось то юридично цей докупент не дійсний.

Як відрізнити хвору людину від здорової? Чи - малолітню від дорослої. Рівнем самоконтролю.

Так,діти, що не знають законів та правил поводження,законом,визначені як - неспроможні вести господарську чи іншу діяльність. Закон визначив вік з якого починається та чи інша відповідальність та право.

Бо,апріорі,дитина ще не розумна. Дорослу людину перевіряють психіатри. На право володіти зброєю чи автомобілем. 

Також,дорослого видно по поведінці. Якщо це людина поважного віку то їй теж,нотаріус може задати певні питання що до визначення її розумової здібності на підпис,повернути документи та направити на медичний огляд.

Чому тоді наші виборці,мають самі собі завдавати шкоди,нерозуміючи що самі творять? 

Більше того. Дії що робляться нерозуміючи,приводять до великих втрат,як цілої країни(тобто 1-2 третини - інших виборців! А це десь - десять мільйонів!) або - привести до глобальної катастрофи світового масштабу ,якщо вони спричинили війну ,за яку вже відповідають інші країни.

Чому - ворюгу,волоцюгу, гвалтівника, НЕ можна впускати в школу чи дитсадок, бо він є деструктивний елемент суспільства, а ворів,олігархів, корумпованих чиновників,ми самі покриваємо,робимо їх нашіми спонсорами,які потім продають ,через ЗМІ свої ідеї виборцю, брешуть, а виборець - НЕСПРОМОЖНІЙ відрізнити правду від брехні, або В ЗМОВІ з кандидатами та їх покриває?

Перевірте спонсорів вашіх дитячих садків,шкіл тощо. Зарплати вашіх родичів,сусідів. Перевірте хто за них голосує.

І ви зрозумієте. Що наш народ повний неповноцінний приймати рішення - долбойоб. 

А не гризіться за кандидатури політиків чи президентів. В дурдомі винних нема. Там ВСІ хворі. Навіть лікарі.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma