Enigma Enigma

Костюк Олександр

2019-09-24 20:27:03 eye-2 3764   — comment 1

Кідалово у нормандському форматі.

Тепер узеленських носяться із свіжою ідеєю: «укласти багатосторонню угоду за участю провідних світових лідерів, яка гарантує мир». Щось типу чергового Будапештського меморандуму, таку собі «окончатєльную бумажку», яку сам путін буде виконувати. Кількість і солідність підписантів папірця в очах обивателя має забезпечити «мір».

І це є нічим іншим, як черговим ординсько-блатним розводняком, кідаловом по-їхньому.

Тому що війну можливо закінчити миром, якщо СТОРОНИ КОНФЛІКТУ домовляться про щось, про взаємні поступки, укладуть якусь угоду, закладуть якісь ГАРАНТІЇ, відповідальність.

Навіть не враховуючи того, що кремль завжди плював на угоди - яку угоду можна укласти з тими, хто не визнаЄ і ніколи не вИзнає себе стороною конфлікту? Черговий Будапештський меморандум?

В цьому ж і є головна ординська хитрість: реальні поступки і підписання папірців з тим, хто не визнає себе стороною конфлікту. І ні за що не відповідає.

Поясню зрозуміліше. Подібні примітивні «кидки» були популярні у «братків» в 90-х. Лоху обіцяють дефіцитний товар по гарній ціні. Лох збирає всі гроші, закладає квартиру, продає автівку і летить на стрілку з торбою грошів. Там, в кабакє його чекають «сєрьйозниє люді». Які беруть гроші і посміхаючись і плескаючи лоха по плечах, кажуть , що «товар нє у нас, а у наших друзєй на складє, завтра забєрьош, нє сомнєвайся». Лох, гордий від уваги «такіх людей» на ранок біжить за вказаною адресою де його прогнозовано посилають нах. Він біжить до «серйозних людей», де йому розказують  «подожді пару дней», «нас саміх кінулі, дєньгі твої забралі»,  сміючись в очі. Подальша доля лоха? Думаю зрозуміла.

Тут аналогічний розвод.

Ви відведіть війська, проведіть вибори, легалізуйте терористів РФ під виглядом "народной міліції", виплачуйте соцвиплати, відновлюйте регіон. А РФ вам підпише папірець про "нєнападєніє і обєспєчєніє міра на вєкі вєков". За участю Трампа, Сі Цзинь Піна, Макрона, Меркель, Кім Чен Іра – та кого завгодно. Це ж так солідно!

Але не дивлячись на кількість і солідність учасників, РФ ніяких зобов’язань на себе не візьме. Просто тому що «не сторона конфлікту».

Тому що ви ж потім не з РФ будете воювати, а з легалізованою вами  "народною міліцією"! Це ж буде наша, українська «народна міліція» - чи не так? То розберіться між собою, у своїх внутрішніх проблемах.  І легалізована вами «народна українська  міліція Донбаса» буде разом з ОБСЄ кордон з РФ контролювати. Вам же обіцяли, що українцям повернуть контроль на кордоні? Донбас  це Україна, «народна міліція Донбасу» - теж українська, чи не так? Які питання до РФ? Танки і Гради через кордон ідуть? Ракети звідкісь у «народних міліціонєров» з’явились і на Київ летять? Питайте у своїх украінскіх народних погранічніков Донбаса.

Які питання до РФ, підписанта мирних нормандських угод? Ви ж там між собою воюєте: західно-українські нацисти з легалізованими узеленськими «українскімі міліціонєрамі Донбаса». Не можете у себе дати ради – ваші проблеми. В чому порушення РФ «окончатєльной нормандской бумажкі»?

 Ну добре, якщо вже ви так наполягаєте, кремль вам організує «міротворчєскую місію». Мір вам, х_хлам (чи лохлам) забезпечить. Строго в рамках підписаного вами нормандського папірця до речі.

Поки РФ не визнає себе стороною конфлікта, ніякі мирні угоди з РФ не мають юридичного змісту. І ціна їх - не вище паперу, на яких ці угоди написані.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma