Enigma Enigma

Володимир Пасіка

2019-09-12 10:18:06 eye-2 6819   — comment 1

Кінець децентралізації. Уряд забирає гроші у місцевих громад!

Уряд таки забирає гроші у місцевих громад!

Про це в Facebook повідомляє Олександр Ганущин.


🔺 274 млн.грн. зі Львівщини, в незаконний спосіб, намагаються забрати з місцевих бюджетів Львівщини.
🔻Загалом в межах Україні органам Державна казначейська служба України пішла письмова вказівка ... призупинити проведення видатків та НЕ ВВОДИТИ ПЛАТІЖНІ ДОРУЧЕННЯ до картотеки неоплачених платіжних документів...
🔺Наголошую, що мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток в розмірі 5 млрд.грн. яку з такою «помпою» передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.
🔻 А зараз, на вказівкою Міністерство фінансів України натякають органам місцевого самоврядування - поверніть самі, бо й так видатки проводити не будемо.
Саме про це 👉 в листі заступника глави казначейства на власні підрозділи.

Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Кожен день “маленькі януковичі” затверджували реєстр платіжок більше 500 тис.грн. І в телефонному режимі “відпускали” його в життя. Навіщо це новому Прем‘єру і міністру фінансів?

Нагадую, схожа ситуація на сьогодні з Державним фондом регіонального розвитку, який теж «завис».
✋ Закликаю всі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і Казначейства.

Ініціюватиму зустріч Української асоціації районних рад та обласних рад з Прем‘єр-міністром України Oleksiy Honcharuk та Міністром фінансів Оксана Маркарова (Oksana Markarova) .

Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа і виправляють ситуацію!
#поверніть_гроші_громад

І до речі, навіщо Держказначейство 2 і 3 вересня на своєму сайті на всю країну браво звітувало про перерахування субвенції на соцекономрозвиток до місцевих бюджетів😗? Геннадій Пліс (Gennadiy Plis), може допоможете)

ПС Трішки дивуюся, чому на захист» субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офіс Президента України, а тепер вже й Кабінет Міністрів України позбавляють:
🔹 школи, лікарні, клуби, об‘єкти спорту вистражданого (конкурси, ПКД, співфінансування, лобізм..) права на ремонт і реконструкцію;
🔸підрядні організації які виконували роботи на цих об‘єктах чи надали послуги оплати праці (переважна більшість договорів укладено, роботи проводяться).

 

 

В звя'зку з незаконним блокуванням сайту для деяких провайдерів, яке ініціював прокурор Козуб Олександр та суддя Сергій Вовк, підписуйтесь на наш телеграм канал Enigma та сторінку у Facebook

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma