Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-24 12:20:36 eye-2 16758   — comment 12

Кияни обурені - Зеленський викинув квіти покладені ними біля меморіалу Голодомору (Фото)

Ні дня без зашквару - саме це гасло супроводжує маріонетку Коломойського кожен день його знаходження при владі. Навіть у такі страшні дати,як день пам'яті Голодомору бубочка примудряється черговий раз плюнути у душу українців.

Зранку до пам'ятного знаку Голодомору десятки киян та гостей міста поклали квіти та лампадки, а вже через кілька годин Зеленський та його охорона викинула ці знаки вшанування пам'яті тих хто загинув через цей геноцид - на смітник.

Сергій  Жегулін був серед тих, хто зранку поклав квіти та лампадку, але вже ввечері був дуже обурений вчинком Зеленського:

Шановний пане призеденте!!!! Поясніть будь ласка!!!!
"Сьогодні зранку ми з однодумцями поклали понад 50 лампадок, корзини та букети квітів, після нас це ж зробили військові, школярі, просто окремі перехожі (це ті, кого я встиг помітити). Натомість під час Вашого з дружиною покладання лампадок до пам’ятника Голодомору, всі лампадки та квіти були зачищені! Як ви це можете пояснити?"

===========================================================================================

Якщо вам подобається те, що я пишу, то найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494 Малюченко Олександр Валерійович

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma