Enigma Enigma

"Стилет"

2019-11-04 08:38:48 eye-2 2806   — comment 0

Класична «вилка» в шахматах війни

Увага, провокація!

 

Свіжа інформація від друга "Сови". (Артем Совінський)

 

Подаємо без каоректур.

 

Окупанти за будь-яку ціну намагаються зірвати розведення сил і звинуватити у цьому українське військо

 

Просто в ці хвилини ворог проводить інформаційну акцію стосовно розведення сил на ділянці Петрівське-Богданівка. Нагадаємо, що раніше низкою посадових осіб, зокрема і Президентом України було озвучено заплановану дату розведення сил на четверте жовтня, тобто на сьогодні, у випадку, якщо в подальшому буде дотримано режим тиші.

Після цього ворог, який не може або не бажає контролювати незаконні збройні формування, 30.10.2019 року порушив режим тиші та відкрив вогонь, що підтверджено, зокрема, звітом ОБСЄ від 31.10.2019 року. Згідно Мінських домовленостей розведення сил відбувається лише після семиденного дотримання режиму тиші, тож відповідно до усіх міжнародних зобов’язань мова про початок заходів іти не може.

Представник терористичної організації «ДНР» Наталія Никонорова, маніпулюючи вирваними із контексту словами, заявила, що бойовики «готові до розведення, запустять білу ракету і з реакції Об’єднаних сил робитимуть висновки про можливість Президента контролювати українське військо».

Сама по собі постановка питання здавалася б смішною, оскільки висновки незаконних збройних формувань, терористів, військових та кримінальних злочинців у цьому світі в принципі не повинні нікого хвилювати. У той же час, ворог намагається у випадку позитивної реакції наших військових і початку розведення домогтися поступок а на випадок законного реагування на свої дії, тобто відмови від початку розведення, посіяти розкол між нашим військом, іншими владними інституціями і що найболючіше представниками суспільства.

Зі свого боку запевняємо, що між вищими органами української державної влади та нашою армією достатньо добре налагоджений діалог, давно узгоджені дії та позиція, і вже стовідсотково ми не потребуємо посередництва чи «висновків» з дозволу сказати «осіб», які давно заслужили свою перспективу постати перед судом за злочини проти миру і безпеки людства.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma