Enigma Enigma

SovaTravel

2019-10-28 00:08:30 eye-2 2544   — comment 0

Клуб мандрівників

Нещодавно, я натрапила на сайт для любителів подорожувати нашою країною. Тут вони спілкуються, діляться своїми враженнями від мандрівок, а ще запрошують кожного охочого до спільних поїздок красивою і незвіданою Україною. В них э багато інформації про майже кожен куточок України, дають корисні поради та викладають звіти про свої поїздки. Але, нажаль, про цей сайт, який називається navkoloua.com мало хто знає, адже він не дуже розкручений і на перший погляд здається не цікавим, тому що головна сторінка абсолютно не інформативна і тому людинеа не хоче далі його дивитись та вступати у клуб мандрівників.

На мою думку цьому сайту не вистачає по-перше - інтерактиву з відвідувчем. По-друге, треба зрбити його ребрендінг: новий дизайн, логотип тощо. По-третє, для того, щоб про нього дізнались ще більше людей, можна запустити таргетовану рекламу, націлену на саме ту аудиторію, яка потрібна. Також налаштувати правильно SEO-оптимізацію.

Чому я говорю саме про такий сайт ? Сьогодні мандрівки Україною є дуже популярними. І тому така тема, на мій погляд, є досить актуальною і також хочеться, щоб залучалось більше українців до того, адже все гарне навколо нас, в нашій рідній країні. І не треба їхати кудись далеко за кордон, бо в Україні теж є багато дивовижних місць. Клуб мандрівників тому підтвердження.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma