Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-31 11:23:20 eye-2 4290   — comment 1

Кого "повернув" Зеленський в обмін на вбивць Небесної сотні? Подробиці

Як Путін зробив Зеленського. Як неодноразово вже говорили, замість 127 дуже цінних для окупантів особистостей, "великий переговорник" Зеленський отримав лише 8 справжніх українських воїнів та двох журналістів. Всі інші - сепари, дезертири та вата, що каталася заробляти в ОРДЛО. Отримайте подробиці про мотлох, що Зеленський видає за велику перемогу. Пам'ятаєте того, хто на камери вилизував дупу Зеленському? Ось вам трохи інформації про цього кадра:

Александр Курбатов:

Мощний обращенєц к Зеленському, Василь Савін, виявився не героєм, якого повернули з полону, а днрівським кар’єристом. Чувак у ДНР став навіть головою Центрально-Міського району Макиївки. А до того він очолював місцевий комсомол, був у соцпартії Мороза, потім у блоці Лазаренка, потім у Вітренко, якщо пам’ятаєте цю пришелепкувату. Від Вітренко перебіг до Тимошенко. Якась казочка про Колобка-пристосуванця.

25.02.2015 Макеевка.ру писала про подвиг Савіна:
"По инициативе главы администрации Центрально-Городского района Василия Савина и активистов Общественного движения «Донецкая Республика» начата акция по сбору крови для раненных защитников Республики и лиц, пострадавших в результате обстрелов украинскими фашистами мирных территорий.
Личным примером Василий Савин призвал всех к патриотизму: «Настоящий патриот нашей Донецкой Народной Республики должен всячески стараться помочь ее защитникам. Нет возможности самому стать в строй с оружием защищать молодое государство – сдай кров для раненных бойцов»".
(Це третій скрін)

Але патріотичних гасел було мало для підтвердження лояльності. У Луганді Савіна чекав сюрприз - у підвал кидали не лише чужих, але й своїх. Савін був саме своїм. Тепер він розповідає, що збирав батальйон «Макєєвка», щоб підняти повстання. Нагадайте, скільки бійців батальйону ще було і поясніть чому ми про цих постанців нічого не чули.

Але це ж не все про Савіна. Виявляється за часів Порошенка його вже намагалися обміняти у 2017 році. Тепер Савін каже, що не хотів повертатися, аж доки Президентом не став сонцеликий ВладімірСанич. "На підвалі", кажуть, почав створювати осередок "Слуги народу" - не втратив майстерності, мабуть. Тепер буде кандидатом, єслі шо.

Що ще мені нагадує ця історія? Колишнього голову Апеляційного суду з Криму Валерія Чорнобука! Той спочатку пояснював кримським суддям, що вони «не давали присяги народу і Президентові України», а тому повинні служити окупантам. Але Чорнобук, людина розумна попри весь свій цинізм. Коли він зрозумів, що кримська кар’єра не складається, він не став робити акції на кшталт "здай кров захиснику ДНР", а зробив ноги в Україну, відслужив півтора місяці в 39 територіальному батальйоні, щоб отримати УБД, і, навіть, став суддею Апеляційного суду Дніпропетровської області. Якби не журналісти, кар’єра Чорнобука на держслужбі була б стрімкою і успішною. Хоча тепер, підозрюю, для кар’єри вже нема ніяких перепон.

Чи треба було міняти Савіна? Треба, адже витягти людину із підвалу - це вже добре. Але ми віддали усіх катів і вбивць, а у полоні залишили купу реальних військових і кримських татар. Історія про обмін "всіх на всіх" виявилася теж казкою "Дід Піздьож і всі, всі, всі".

upd Нові факти і новий скрін, який я зробив за сайту макеевка.ру

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma