Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-10-08 09:49:31 eye-2 0   — comment 2

Колективний уЗеленскький, як феномен штангіста-"легковаговика"

Не можу позбутися відчуття, що «колективний уЗеленський» нагадує мені… штангіста-«легковаговика», який вийшов на помост аби впоратися з рекордною на штанзі вагою для суперваговиків.

Він і штангістом став суто випадково, зазвичай в цирку клоунадою займався, але якщо людина талановита, то вона талановита в усьому – і в цирку, і в спорті, і в політиці.

На гриф влади за його вказівкою з одного боку причепили заїржавілий за десятиріччя величезний «блін» із земельною реформою, а з іншого – мирний план припинення військових дій на Донбасі.

І ось наш «маломєрка» намилився всю цю непідйомну роками хрєнь штовхнути на очах у замлілої «зеленої» публіки та світового співтовариства. Зважаючи на те, що тренер-невидимка «колективного уЗеленського» від цієї афери свого підопічного відмовляти не став, а навпаки усіляко мотивував, мовляв, ти будеш після цього самим найкрутішим із всіх крутезних крутеликів політичного світу, той сміливо вискочив перед штангою та почав танцювати навколо неї.

Він рясно намастив свої руки та немічне тільце тальком, як це роблять професійні штангісти з досвідом, та сопучи, як отой старий та сивий мерин, почав викидати колінця на помості. Мабуть, це такий танок переможця чи щось таке. У всякому разі зелена частина публіки ошаленіло почала плескати в долоні та скандувати «Зе давай! Ти найкращий!» та постити фотки в Інстаграмі та заливати роліки в Ютюбі.

Зі сторони, мабуть, така спроба виглядає смішно, але людина – хоч і колективна – пішла на рекорд, тож це її право, тим більше, що має підтримку 73% в соцмережах й на словах.

А я такий собі сиджу і думку гадаю: а як він на помості перед усім світом вс*еться чи взагалі лусне, як грецький горіх, від цієї ваги? Шо маємо робити? Нового штангіста шукати чи шо? І де цей в біса тренер, якого ніхто на власні очі не бачив, він спеціально вирішив в короткий термін загубити таке молоде та зеленувате дарування? Питань більше аніж відповідей.

Запитаєте, чому я так переймаюся, мовляв, нехай спробує та пупок надірве? Е, шановні, а потім сморід такий буде стояти в приміщенні, що йой-майо! До того ж нам зелене лайно за цим колективним «рекордистом» прийдеться прибирати…

Не знаю в кого як, а особисто в мене така ось аналогія виникла. Може для когось і образлива, але ж схожа на правду, чи не так?..

      

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma