Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-10-16 13:23:17 eye-2 448   — comment 0

Коли чужий біль, як власний

Друзі, потрібна допомога!

25 жовтня канадські пластичні хірурги будуть проводити у Львівському Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону операції: голови, обличчя, шиї, кінцівок рук та ніг для постраждалих учасників АТО/ООС та військовослужбовців. Рух відновлення ветеранів "Крила Братерства" з Дніпра хоче відправити юного героя, 16-річного Сашка Гаркушу з Пашеної Балки, який ціною отриманих численних поранень, врятував життя п'ятьом діткам.

...Малий Сашко з самого дитинства мріяв стати військовим, адже його батько свого часу войював в Афгані. Він ще учнем початкової школи міряв "бронік" та вчився стріляти з "мєлкашки". Коли батько Сашка пішов на російсько-українську війну, то малий ним щиро пишався. Петро з позивним "Скажений Возик" був однією з тих ланок, хто, ризикуючи життям під ворожими обстрілами зв'язував захисників Донецького аеропорту з "великою землею".

В минулому році Сашко Гаркуша поступив до криворізького військово-спортивного ліцею. Відмінно закінчив 1-й курс і поїхав до батьків в село Пашена Балка, що під Дніпром.

А 1 липня сталася трагедія - увечорі Сашко помітив, що четверо хлопчаток на дитячому майданчику підпалюють та намагаються розтрощити бойовий снаряд. Виникло полум'я. 16-річний Сашко кинувся до малечі, вихопив снаряд та намагався відкинути його якомога далі від майданчика. Проте не встиг.

Снаряд вибухнув у нього в руках. Результат: шестеро поранених, а сам Сашко потрапив до реанімації, де пережив 3 клинічні смерті та переніс 3 операції, частково втратив пальці на правій руці.

За проявлену гідність та самопожертву при надзвичайній ситуації загрожуючий життю громадян побратими з Дніпровського козацького куреня ім.отамана Сірка його нагородили орденом Івана сірка 3 ступеня та медаллю "За гідний вчинок". Але тепер збираємо гроші на поїздку до Львова та майбутнє протезування правої руки.


Номер банковської картки «Привата» киборга Петра Гаркуші - 4731 2191 0470 0459 – фінансова допомога на лікування Олександра Гаркуші.
Репост вітається!


 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma