Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-08 11:29:43 eye-2 3746   — comment 0

Колишнього депутата СН, що критикував Зеленського, знайшли мертвим. Чому дійсні депутати СН бояться отруєння? (Скрін)

Сьогодні вночі колишній народний депутат фракції "Слуга народу" Антон Поляков, якого виключили з фракції за системну критику Зеленського, помер у таксі. Відомості про смерть внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

 «За результатами розтину, смерть народного депутата України настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Слідство наразі очікує результати інших судово-медичних досліджень», - повідомляє Офіс Генпрокурора. Але джерела говорять, що його медична картка у Феофанії не містили ніяких свідоцтв такої хвороби. Натомість імітація такої причини смерті досягається отруйними речовинами, що їх використовують спецслужби. Антон Поляков був головою підкомітету з питань дотриманням антикорупційного законодавства у сфері реформування оборонно-промислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики. Він став відомим через те, що жорстко критикував Зеленського та Арахамію з Богданом, тому був першим, кого виключили з фракції Слуг Зеленського.

Його смерть було дуже дивною, пише "Главком": "Згідно з офіційними повідомленнями, близько 2.00 ночі екіпаж патрульної поліції зупиняє таксі, що порушило правила дорожнього руху. На задньому сидінні (випадково?) виявляють людину, яка втратила свідомість. Викликають реанімаційну бригаду, але врятувати пасажира не можуть. Таксист твердить, що пасажир із ознаками алкогольного сп'яніння зупинив його машину (не замовив, не викликав, а стояв на вулиці й голосував о другій ночі?!) на проспекті Соборності, 2 в Дніпровському районі Києва і сказав їхати на вул. Березняківську. Це недалекий район, відстань від 1 кілометра, залежно до кінцевої точки на Березняках. "

Цікаво, що журналісти зафіксували листування у чатах депутатів Зеленського, де вони дають один одному поради, як уникнути умисного отруєння. Збіг?...

 

===================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Слейт.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN https://bit.ly/2Yh3CWn

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma