Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-30 09:05:09 eye-2 3783   — comment 0

Колишньому заступнику міністра оборони вручено підозру за махінації у харчуванні військових на 700 млн (Відео)

Колишньому заступнику міністра оборони Тарана, а нині його раднику вручено підозру за те, що він штучно створив умову при яких 95% контрактів на харчування ЗСУ отримали дві фірми - «Ресурс-Сервіс КМ» та «Військсервіс-Волонтер».

Також підозра вручена його подільнику - керівнику Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Костянтину Ступаку. Керівник департаменту за вказівкою Халімона незаконно уклав додаткові угоди з постачальниками, згідно з якими транспортування продуктів харчування та своєчасне поповнення НЗ продовольства вже не були зобов’язанням постачальників. Як наслідок - ЗС України повинні були самостійно здійснювати транспортування продовольства, залучати до цього особовий склад та техніку, та витрачати додаткові бюджетні кошти - а це сотні мільйонів гривень. 

«Вказані Додаткові угоди запроваджували новий механізм здійснення освіження продовольства (непорушних запасів) у ЗС України, застосування якого мало наслідки перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в умовах особливого періоду, оскільки збільшувало навантаження на бюджет Міністерства оборони України на 720 млн грн, а також відповідно створювало загрозу псування непорушних запасів через відсутність можливості його освіження та погіршення стану бойової підготовки ЗС України», – йдеться у довідці від слідчих ДБР. 

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8. 

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma