Enigma Enigma

Джон Світер

2019-10-19 10:32:58 eye-2 5559   — comment 0

Коломойський, після програшу баскетбольної команди "Дніпро", де грає його син, погрожував суддям і президенту команди, що перемогла. ДОКУМЕНТ


У Федерації баскетболу України розглядається конфліктна ситуація після того, як були оприлюднені факти погроз з боку Коломойського під час гри між командами "Прометей" і "Дніпро".
Про це йдеться в документі Федерації баскетболу, який є в розпорядженні сайту Цензор.НЕТ.

У документі наголошується, що глава ФБУ Михайло Бродський заявив про порушення принципів чесної гри з боку БК "Дніпро".

За його інформацією під час і після зустрічі БК "Дніпро" і БК "Прометей" на номер Бродського в Whats app від Ігоря Коломойського почали надходити погрози на адресу суддів матчу і президента БК "Прометей", в яких він проявляв незадоволення результатами матчу і наголошував про необхідність покарання суддів.

Також від Коломойського пролунали погрози на на адресу президента БК "Прометей", в яких він обіцяв "зруйнувати його особистий бізнес".

У зверненні наголошується, що в БК "Дніпро" грає син Ігоря Коломойського - Грегорі Коломойський, а сам Коломойський під час матчу перебував поруч з тренером БК "Дніпро" Кондратьєвим, то можна вважати, що це було спробою вплинути на офіційний результат матчу.

Нажаль, така поведінка олігарха це норма і йому за це, мабуть, нічого не буде.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma