Enigma Enigma

Мирослав Гай

2019-10-18 08:12:50 eye-2 2005   — comment 26

Команда Зе, за замовленням олігархів, що пов'язані з РФ, розпочала нищення тих реформ, які започаткувала стара влада.

За ініціативи Геруса комітет ВР з енергетики скасовує енергореформи. Вчора, комітетом погоджено законопроект, який на роки вводить цінові обмеження на електроенергію. Вони були при початку реформи введені на 9 місяців з ініціативи наших західних партнерів, щоб вхід в ринок пройшов спокійно та безболісно й саме так все відбулося. Тому Європейське Енергоспівтовариство у вересні заявило, що головне завдання для України - їх якнайшвидша скасування, адже ринок працює в штатному режимі.
Ринок і цінові обмеження - несумісна річ. Але Герус хоче закріпити цінові обмеження як мінімум до 2023 року. А швидше за все - назавжди. Тобто, ринок скасовується. А разом із ним зупиняється євроінтеграція України.

Цінові обмеження на електроенергію - черговий крок Геруса в інтересах Коломойського, а не населення. Адже ціна електроенергії для населення законодавчо закріплена стабільною, як мінімум, до кінця 2020 року. Тобто, цінові обмеження від Геруса для того, щоб заводи Коломойського купували електроенергію ще дешевше.

До чого це призвиде? Демонтаж енергореформи призведе до тріщини у відносинах України і ЄС. Цінові обмеження на ринку електроенергії суперечать Угоді про Асоціацію України і ЄС.

Герус в інтересах Коломойського системно працює на припинення євроінтеграції і повернення до Росії - імпорт електроенергії з РФ, повернення до енергозалежності від РФ, скасування ринку електроенергії, знищення «зеленої генерації».

Руками Геруса і Коломойського відбувається зміна зовнішньополітичного курсу України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma