Enigma Enigma

Olexandr Tovmach

2022-03-30 10:37:58 eye-2 360   — comment 1

Коментар про один пункт Стамбульського раунду перемов.

«Але Москва  готова погодитися на вступ України до ЄС та на багатосторонні гарантії безпеки Україні з боку довгого переліку потужних у військовому відношенні держав, зокрема, США та Великої Британії.»

Це поки що лише  озвучені наміри  і такі наміри не на користь України. Будучи позаблоковою ( мінус НАТО) але членом ЕС  ми станемо частиною  утворення, де всі бюрократичні процеси відбуваються у  дуже складній процедурі  прийняття колегіального рішення. Кажу прямо – ЕС  не гарантує нам безпеки, а деякі члени ЕС  здатні  катастрофічно для України  загальмувати розгляд нашого термінового  звернення.

«При цьому член української делегації Давид Арахамія розповів, що гарантії безпеки України, які на думку авторів угоди, мають ратифікувати Росія, Китай, США, Велика Британія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Польща, Туреччина та Ізраїль, "близькі до 5-ї статті" Північноатлантичного договору, за якою всі члени НАТО зобов'язуються захищати будь-яку з союзниць, яка стала жертвою агресії третьої країни».

Україна несе небачені людські втрати, руйнування міст, інфраструктури та занурена в еміграційну катастрофу. Мільйони виїхали за межі держави, а це діти та жінки дітородного віку.  Всі країни докладуть  максимуму зусиль та ресурсів, щоб успішно асимілювати цей потенціал.

Україна  остаточно знищує імперію, руйнує останній діючий улус з часів монгольської навали.  І  це все,щоб вчергове  отримати лише  папір з гарантіями ?

А чому саме ЕС ?

Відстань від Вашингтона до Гонолулу  = 4826 миль

Відстань від вашингтона до Києва        = 4864 милі

Відстань від Лондона  до Києва             = 1494 милі

Питання : чому  Україна  не може стати повноправним штатом  США  чи  увійти до Британської співдружністі ?

Нас війною примушують стати федеральним округом в складі РФ у випадку нашої поразки.   Або РФ повторить спробу №2 у випадку будь-яких «перемов»,заморожування гарячої фази війни  та різних  меморандумів .

Добившись нашої перемоги ми маємо право звернутися до США  або  Великобританії  що  до вступу до  однієї з цих  демократичних держав.

Ми не претендуємо  на дармові кошти від демократій, ми самі здатні заробляти. Нам потрібно дві речі : реальний захист від зброї масового знищення  та демонтаж олігархічної системи шляхом використання наявного потенціалу від діючих інститутів розвиненого демократичного суспільства. За цих умов – ми швидко вирівняємо рівень життя нашого населення до рівня британського чи американського, за умови,що  будемо підданими Британської корони, чи 51 штатом США. Але ніяк не в стовідсотково дружню до нас  ЕС.

Чи потрібна нам буде тоді зброя ?  Так, ми маємо розвивати та нарощувати наш захист технічно та технологічно. Але розміщувати деякі види озброєнь  стримування – потреби тоді  небуде.

Більш того -  потрібно добитися повної демілітаризації акваторії Азовського та Чорного морів  до рівня патрульних катерів прикордонних сил держав цього регіону  і  розпочати цей процес  з прийняття Верховною Радою України  пакету Законів про Кримсько-татарську  автономію у складі України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma