Enigma Enigma

Gradov

2021-11-05 18:41:18 eye-2 4437   — comment 0

Кому за серцем, а кому за мізками.

 Згадав повість Волкова "Чарівник Смарагдового міста", хоча він і не писав, а поцупив у Лаймена Баума "Дивовижний чарівник з країни Оз" . Багатьом туди вже пора. Кому за серцем, а кому за мізками. Тож саме за тім мозиком і мені потрібно у те місто. А хто винен? Звісно- то мої Батьки. Чому? тому що не навчили сприймати все і одразу і тільки на Ура. Навчили фільтрації, перевірки, аналізувати...щоб хоч якось а співпало з тим, що ти отримав. Ну і нафіга воно мені? Чому я не можу бути, як інші?
Тож спробую описати з іншого боку про життя і луганді без- "Біндер" Ось перше досягнення. Схуднути дівчатам по методі, якої немає у жодній країні Світу. Унікальна і тільки в лугандонії. Потрібно поспішати, бо до Новорічних свят не так багато часу залишилось. І до вас не прийде отакий молоденький Дед Мороз. Скільки буде коштувати його візит з подарунком..то пізніш, при замовленні. Головне, щоб зі своєю Снегурочкой не приперся. Не заперечую. Заробляє зараз хто як може. У стаханові ( Кадіївка) можна в адміністрації міста влаштуватись на роботу. Головне, не потрапити у халепу, коли запрошують підробити на території РФ. Пропозицій багато. Повівся, а там після завершення роботи- кинули на гроші і навіть на словах не подякували. Чому повірили? Чому не перевірили? Хто винен? Може і дійсно, що у них мозик є, а у мене нема? Бо і житло і проїзд і харчування і зарплатю захмарну пообіцяли...Вибачаюсь за відступ. Тільки гарне і свіженьке. Газета місцева за 3 листопада 2021. Чому не можу повірити у фото? Сніг лежить! Чому недовіра? Не бачив ще жодної сніжинки. Біс з ними. Сніг та сніг. А чому у Луганську театр Ім. Луспекаева? Пам"ятаю фільм "Белое солнце пустыни"
Пам"ятаю Луспекаева. Яким місцем він до Луганського Драматичного театру? Википедия рашентудей. Жодного слова про Луганськ.
У іншій Викіпедії зовсім інше. Так він народився, і навіть працював у театрі у місті. Тоді куди тепер сам театр пересунули? Ніколи НЕ було і НЕ має вулиці Віталія Шевченко. Існує дві вулиці. Тараса Шевченко і Володимир, колись був губернатором Луганської обл.
Кому вірити?...Можливо цій книжиці, бо Він дійсно народився у Луганську. У камброді. І працював, хоч і не багато у місті тай ще з Батьком Михайла Боярського... Можна ще і багато десь ритись, не довіряти, перевіряти. Часу немає. Бо імпортні горілчані вироби дорощують. Тож побіг, придбаю а тоді вже за мозиком згоняю у секондхенд...
 
...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma