Enigma Enigma

Vladimir Gorodovsky

2019-11-26 01:12:39 eye-2 2642   — comment 0

Контррозвідка CБУ не допустила вивезення за кордон товарів військового призначення для бронетанкової техніки

Контррозвідники Служби безпеки України блокували протиправну діяльність громадянина однієї з країн ЄС, який намагався незаконно перемістити через державний кордон до Європи товари військового призначення для бронетанкової техніки.

У пункті пропуску «Шегині» Львівської митниці оперативники СБ України виявили в автомобілі під керуванням іноземця дизельний двигун, який використовується для комплектування бойових бронемашин. Орієнтовна вартість обладнання, що вивозилось з приховуванням від митного контролю та без відповідних дозвільних документів, становить майже 400 тисяч гривень.

Розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення іноземцем злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю), ч. 3 і 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо здійснення затриманому повідомлення про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень.

Наразі тривають слідчо-оперативні заходи, зокрема для встановлення причетності до оборудки громадян України.

 

Пресцентр СБ України

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/6748?fbclid=IwAR1LBCrrmwm2EM5EoHZjmJ2-C1R_W5JnsoFQqV51T56jk4fiVHY28bq6QFs#.4mGgBLn5.dpbs

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma