Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-06-13 05:09:24 eye-2 105   — comment 2

Короче - Зелі - П.

Схематоз на схематозі. Єдине чим ще може якось прикриватися ця влада це - попередники. В стилі - "А попередники теж ворували, де на них справи?..."  Нічого нового. Крім одного. Ця влада недоотримує в бюджет третину податків та надходжень,взагалі. Міша нервово йорзає у краслі...

Дивимось Шустера. Такого навіть я не очікував. Хоча знаю що всі крадуть та всі брешуть.

Але,якщо в Пороха ще і було якесь виправдання,для мене принаймні, бо була відкрита фаза війни та треба було гуртувати країну - попри все, та його скинули усі гуртом,позарившись на обіцянки - чистої країни,від корупції.

Нагадаю. Коли йде війна, коли безлад та зневіра, голови підіймають навіть ті хто взагалі боявся красти,бо не сьогодні-завтра виникне хаос і не буде що жерти. Бо путін ось-ось мав наступати на Одесу та Донецьк- відрізаючи країну від моря. 

Мало хто тоді вірив в те що ми встоїмо. Пороху треба було маневрувати в дусі скаженого маневрового. Між своїми та чужими,між Заходом та Сходом. Між війною та миром тощо.

А йому закидали співпрацю з Кернесом та Трухановим. Солі насипали -Міхо,зі своїми грузинами,дорвавшись до влади,попутавши розміри країн Грузії та України. Бо Грузія має розмір з одну Одеську область а не 24,як у нас, таких областей. 

Пороху всі закидають наступи на свободу слова,прикривши Шустера,разом з воланням про ввід воєнного стану. Коли в сіті зливали цілі військові операції. Коли в кожного генерала як не родичі в РФ так шпигун у штаті. 

В таких умовах хто завгодно запанікує. Коли росія дихає війною тобі в потилицю,а в тебе сім'я і не маленька,коли теракти скрізь. Навіть від соратників,типу Наді,яку сам визволяв. Порох діабетник. Хворий. Лідер. Витримав поглядову дуель з самим путіним. Не зазирав йому у вічі а грізно вдивлявся в них так що пу сховав свій погляд немов дошкільня.

Проте всі знають підлість путіна. Такі - злопам'ятні. А Порох витримав. Гріхів було багато. Прогалин. 

Та спам'ятаєм великого кормчого усих народів - сталіна. Про його методи та машинерію війни. Де була корупція? Де бандитизм? Цвіли буйним цвітом. Один тільки серіал -Ліквідація,показує в усій красі, як діяли недобитки та різні лідери кримінальних кланів. Бо коли йде велика гра,на малі ніхто не зверта ували.

Але нарід прокляв Пороха ,за ...слабкість. Наріду треба був Гетьман. Але не сталін. Як мама рідна. І в жопку дмухне і по сраці надає. Щоб і друзів посаддив(а з ким працювати?) і путіну рило набив,привселюдно. Прямо там. На мінську.

Нарід іншого не розуміє. Або-або. Ось і маємо. Овоча. Другого. Тільки то був овощ бо для рифми. Янук-овоч. А це овоч - зелений. В якого і війни нема, і ворог став другом, і друзі крадуть ще більше, використовуючи можливість бо овоч імпотент ,як Президент. А як би йому війну, 2014 рік? Все може бути.

План Б ніхто не відміняв. Не путіна. Зеленого. Він же грозиться планом Б. Самому! А яйця є? А докажи. Посади трьох друзів. Порох не зумів а ти ж обіцяв. Пасан сказал - пасан сделал! Чи не так? Глянь путіну в очі. Хоча б як Порох.

Далі позорище Зе. Тьху! Гидота.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma