Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-13 05:14:07 eye-2 114   — comment 9

коротко про головне

Маркери. Куди зник Шустер. Змова олігархів. Цирк продовжується. Детально.

Цікава подія відбулася увечері в п'ятницю. Заявлений Шустер не вийшов. Лебедине озеро. Пів години йшло якесь мило а потім футбол. О 21.30. Про що це говорить. 

Скрізь на сайтах висіло що о 21.00 має бути Шустер-Свобода слова. І лишень на його офф сторінці була новина що - Перевірка ДФС - відмінена. Новина вийшла рівно о 21 00. Все. С тих пір - НІОДНЕ видання ЗМІ НІЧОГО про це не сказало.

Вважаю що їм це ЗАБОРОНИЛИ. Хто? Власники ЗМІ. Тобто - олігархи яким вони належать.

Гадаю що і опозиція в змові. Тобто - Порошенко. Бо саме Порошенко ,перед цим,тиждень назад, блискуче виступав на етері в Шустера та мав оплески. Йде вилика гра з торгами. Або суцільне залякування.

Чому саме зараз це важливо,щоб Шустер відбувся, а не тоді,коли йшла війна та Порох заборонив (зі слів Коломойського) вихід Шустера увечері 15 року(до речі Порох телефонував Бені,на хвилинку ,до питання змови,як кажуть в інтернеті та на етерах) - бо коли йде війна і ворог використовує усі разом впливи та фактори ,не можна ,в країні, сіяти розбрат та різні піар.заходи ,окрім одної - пропаганди антиросійського протистояння. Все інше повинно бути заглушено та відімкнено.

Це як хворому в реанімації,пропонувати,разом з крапельницею , танці та співи.

Але час пройшов. Стара влада не могла собі дозволити , знов, запрошувати тих хто її критикує. І це помилка старої влади.

Проте цю помилку виправив народ. Який втомився від війни та бариг,як він вважає, та обрав собі , у владу , всіх принижених опозиціонерів Пороха. І що ми бачимо? Нічого Х на Х мінять - тільки час втрачать. Навіть гірше. Бо на зміну гіршому,приходять - ще гірші. Якщо Порох тримав усіх в купі щоб тільки витримати війну то Зе тепер, все це втратить. Бо війни нема. Нема загрози. Як він думає. А раз так то можна розслабитись.

То навіщо тоді ловити всіх інших якщо війни нема. Риторичне питання. Мене цікавить інше. Маркери. Де Міша? Саакашвілі.

Де всі інші? Де Порох? Якщо знайдете щось в сіті- пишіть сюди. Де Соня Кошкіна,що сиділа на останьому Шустері разом з Порохом.

Де всі подівались. Де західні ЗМІ? На Заході такого б не проковтнули. Зате - Західні ЗМІ були на цирку Зе,де йому робили шоу,про яке Поярков ,кловун зі стажем, оцінив гру молодого політичного клувуна на двійку,бо молодий кловун не сміявся. Ні разу. Не зміг вичавити з себе гумору за увесь той ганебний марафон язиком. І це каже нам що йому не до сміху. Що в його мозку напруга. Що там нема вільного місця для зайвих слів. Що віртуалка переповнена і комп йде в ступор,висне та перезавантажується. Весь час.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma