Enigma Enigma

Olena Herasimova

2021-09-17 13:53:20 eye-2 3490   — comment 0

Ковід-госпіталізація по регіонах України

Аналізуємо динаміку госпіталізацій за першу половину вересня.

На першому тижні вересня в п'ятірку лідерів за рівнем госпіталізації входили Дніпропетровська, Донецька, Одеська області, м.Київ та Львівська область.


 

Порівняно з останнім тижнем серпня найбільший приріст госпіталізацій був у Львівській, Закарпатській, Луганській та Одеській областях.Тому у другий тиждень вересня в лідери за рівнем госпіталізації поступово виходить Львівська область. Поки що вона не обігнала Харків, але враховуючи високі темпи зростання, це вірогідно відбудеться на наступному тижні. Київ демонструє повільну динаміку зростання, проте більш швидкими ніж навесні темпами зростає кількість хворих у дитячих відділеннях.Найвищі темпи зростання рівня госпіталізацій спостерігаються саме у Львівській області, що свідчить про стрімке поширення інфекції. Загалом увесь західний та південно-західний регіон демонструє високе зростання кількості госпіталізованих. В цілому темпи госпіталізацій пришвидшились у всіх регіонах України порівняно з попереднім тижнем. Тому цілком вірогідно, що офіційна статистика нових виявлених хворих, яка базується на щоденних результатах тестування, не відповідає дійсності через недостатню кількість тестів та може бути заниженою у декілька разів.У більш ніж половини всіх регіонів зростання госпіталізацій за тиждень є вищим ніж 40%, що суттєво відрізняється від епідеміологічної ситуації, яка була тижнем раніше, коли такі темпи демонстрували лише 4 області.

Темпи зростання смертності від коронавірусу також пришвидшились, особливо в Одеській області, де за півтора останніх тижні померло в півтора рази більше хворих (53) ніж за попередні два тижні (34).

За останній тиждень кількість хворих у лікарнях України збільшилась на 2600 осіб (для порівняння за попередній тиждень збільшення становило 1200 хворих). Тобто приріст за тиждень подвоївся.

Зараз ми знаходимось перед початком зростання хвилі, що нагадує ситуацію вересня-жовтня 2020 року.

Тож не нехтуйте засобами захисту у громадських місцях, особливо це стосується транспорту. Ваше здоров'я перш за все у ваших руках.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma