Enigma Enigma

Natalya

2019-10-26 13:58:27 eye-2 2537   — comment 0

«Краса і здоров‘я»

Гормони - це унікальна жіноча енциклопедія здоров'я.  За допомогою гормонів можна знизити вагу, позбутися від безсоння, нормалізувати жіночий цикл, стати красунею з ідеальною шкірою, нігтями і волоссям, а також відчути крила за спиною і нескінченний приток енергії і сил. При порушенні ритму вальсу жіночих гормонів відбувається гормональний дисбаланс.  Наскільки сильно жінки відрізняються від чоловіків?  Це питання завжди хвилювало людей.  Жінкою керують гормони.  Вони присутні в кожній з нас протягом усього життя, і починаючи з моменту народження, немає такого періоду, коли ми не відчували б на собі їхній вплив.  Різні гормони надають дуже потужний вплив на жіночий організм, в той час як більшість з нас навіть не підозрюють про їх призначення, а так само впливають на одномоментні вчинки, з яких подібно мозаїці і складається наше життя.  Саме гормональний фон - основа гарного самопочуття і настрою.

           Не потребує ніяких фантастичних зусиль, особливих умов і величезних фінансових вкладень турбота про своє здоров'я.  Потрібно зараз потроху починати міняти своє життя.  Потрібно стати Богинею - перш за все, для самої себе і завжди залишатися загадкою для чоловіків, вивчивши мову , на якій з вами розмовляє ваше тіло.  І зробити так, щоб ваш організм був вашим союзником.

        Навіть елементарний недосип, порушення мікрофлори кішківника, прийом антибактеріальних препаратів і депресивні думки можуть привести до повного дисбалансу організму.  Найголовніший чинник при виникненні гормональних проблем - стрес.  Виділяють 9 головних гормонів, рівень яких впливає на гомеостаз організму: кортизол, інсулін, тестостерон, естроген, тиреоїдні гормони, лептин, соматотропін, адипонектин, грелін.

        Зараз я зупинюся докладніше на трьох з них: кортизол, інсулін , тестостерон.  Кортизол, гормон, який виробляється залозами, його прийнято вважати гормоном стресу, але так само він є гормоном енергії і бадьорості.  Саме тому дуже важливо вміти управляти циркадних ритмами.  Підвищений рівень кортизолу тягне за собою зростання кров'яного тиску і рівень цукру.  

       Встаючи до 6:00 ранку виробляється серотонін-гормон щастя, піднімається рівень кортизолу - гормон, який готує наш організм до активного неспання! 

У цей самий момент максимально включається логіка. 

Випиваючи 700 мл води вранці і роблячи зарядку, вимиваються гормони стресу. 

Ознаки підвищеного кортизолу

1. Постійне почуття тривоги 

2. Почуття панічної атаки

3. Неспроможність подалати стрес 

4. Проблеми зі сном 

5. Зміна настрою або депресія 

Далі йде інсулін . Він є регулятором глюкози у нас в крові . Головна проблема з інсуліном у тому , що при деяких умовах сприйняття кліток організма до нього знижується і для того, щоб повернути рівень глюкози до нормального , потрібно більше інсуліну , тому з‘являється інсулінорезистентність. В якийсь момент глюкоза у крові підвищується до преддеабетичного рівня або даже рівня діабету. 

                    Ознаки завищеного рівня інсуліну : 

1. Відсутність почуття насиченості навіть після щільного прийому їжи. 

2. Велика тяга до солодощів 

3. Рівень цукру у крові вище норми 

4. Почуття  тремтіння ,занепокоєння між прийомами іжи. 

За статистикою підвищений рівень тестостерону відзначається у 30 відсотків жінок. Перебор цього цього гормону загрожую акне, нерегулярними менструаціями , втратою волос на голові та безпліддям . Тестостерон відповідає за роботу сальних желез, підтримку тонусу м‘яз , а також за нас настрій і почуття впевненості в собі .

               Ознаки завищеного тестостерону : 

1. Акне, запальні висипи. 

2. Жирна шкіра та волосся 

3. Випадіння волос на голові 

4. Безпліддя 

5. Депресія та тривога .

 

Тому треба зробити ретельний аналіз гормонів і зрозуміти як скоригувати їх показники для того , щоб наше здоров‘я стало кращим і ми змогли легко худнути та мати багато енергії для життя , а також бути красивою та веселою!!!! Ця інформація- це перші кроки до здорового способу життя , інформація , яка дає можливість прислухатися до себе і змінити своє ставлення до багатьох проблем!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma