Enigma Enigma

Natalya

2019-10-26 13:58:27 eye-2 2537   — comment 0

«Краса і здоров‘я»

Гормони - це унікальна жіноча енциклопедія здоров'я.  За допомогою гормонів можна знизити вагу, позбутися від безсоння, нормалізувати жіночий цикл, стати красунею з ідеальною шкірою, нігтями і волоссям, а також відчути крила за спиною і нескінченний приток енергії і сил. При порушенні ритму вальсу жіночих гормонів відбувається гормональний дисбаланс.  Наскільки сильно жінки відрізняються від чоловіків?  Це питання завжди хвилювало людей.  Жінкою керують гормони.  Вони присутні в кожній з нас протягом усього життя, і починаючи з моменту народження, немає такого періоду, коли ми не відчували б на собі їхній вплив.  Різні гормони надають дуже потужний вплив на жіночий організм, в той час як більшість з нас навіть не підозрюють про їх призначення, а так само впливають на одномоментні вчинки, з яких подібно мозаїці і складається наше життя.  Саме гормональний фон - основа гарного самопочуття і настрою.

           Не потребує ніяких фантастичних зусиль, особливих умов і величезних фінансових вкладень турбота про своє здоров'я.  Потрібно зараз потроху починати міняти своє життя.  Потрібно стати Богинею - перш за все, для самої себе і завжди залишатися загадкою для чоловіків, вивчивши мову , на якій з вами розмовляє ваше тіло.  І зробити так, щоб ваш організм був вашим союзником.

        Навіть елементарний недосип, порушення мікрофлори кішківника, прийом антибактеріальних препаратів і депресивні думки можуть привести до повного дисбалансу організму.  Найголовніший чинник при виникненні гормональних проблем - стрес.  Виділяють 9 головних гормонів, рівень яких впливає на гомеостаз організму: кортизол, інсулін, тестостерон, естроген, тиреоїдні гормони, лептин, соматотропін, адипонектин, грелін.

        Зараз я зупинюся докладніше на трьох з них: кортизол, інсулін , тестостерон.  Кортизол, гормон, який виробляється залозами, його прийнято вважати гормоном стресу, але так само він є гормоном енергії і бадьорості.  Саме тому дуже важливо вміти управляти циркадних ритмами.  Підвищений рівень кортизолу тягне за собою зростання кров'яного тиску і рівень цукру.  

       Встаючи до 6:00 ранку виробляється серотонін-гормон щастя, піднімається рівень кортизолу - гормон, який готує наш організм до активного неспання! 

У цей самий момент максимально включається логіка. 

Випиваючи 700 мл води вранці і роблячи зарядку, вимиваються гормони стресу. 

Ознаки підвищеного кортизолу: 

1. Постійне почуття тривоги 

2. Почуття панічної атаки

3. Неспроможність подалати стрес 

4. Проблеми зі сном 

5. Зміна настрою або депресія 

Далі йде інсулін . Він є регулятором глюкози у нас в крові . Головна проблема з інсуліном у тому , що при деяких умовах сприйняття кліток організма до нього знижується і для того, щоб повернути рівень глюкози до нормального , потрібно більше інсуліну , тому з‘являється інсулінорезистентність. В якийсь момент глюкоза у крові підвищується до преддеабетичного рівня або даже рівня діабету. 

                    Ознаки завищеного рівня інсуліну : 

1. Відсутність почуття насиченості навіть після щільного прийому їжи. 

2. Велика тяга до солодощів 

3. Рівень цукру у крові вище норми 

4. Почуття  тремтіння ,занепокоєння між прийомами іжи. 

За статистикою підвищений рівень тестостерону відзначається у 30 відсотків жінок. Перебор цього цього гормону загрожую акне, нерегулярними менструаціями , втратою волос на голові та безпліддям . Тестостерон відповідає за роботу сальних желез, підтримку тонусу м‘яз , а також за нас настрій і почуття впевненості в собі .

               Ознаки завищеного тестостерону : 

1. Акне, запальні висипи. 

2. Жирна шкіра та волосся 

3. Випадіння волос на голові 

4. Безпліддя 

5. Депресія та тривога .

 

Тому треба зробити ретельний аналіз гормонів і зрозуміти як скоригувати їх показники для того , щоб наше здоров‘я стало кращим і ми змогли легко худнути та мати багато енергії для життя , а також бути красивою та веселою!!!! Ця інформація- це перші кроки до здорового способу життя , інформація , яка дає можливість прислухатися до себе і змінити своє ставлення до багатьох проблем!