Enigma Enigma

Влад Волошин

2020-06-05 20:59:35 eye-2 2995   — comment 3

Крим буде все Чечня!

Коротенькі новини з окупованої росіянами Ялти. Подібні розповіді треба публікувати в рубриці "Хоть камни с неба" (чого хотіли - те й отримали):
Розповідає телеграм-канал "Подъём"
https://t.me/pdmnews/29862
"Уродженці Чечні побили помічника глави адміністрації Ялти Ділявера Сейдаметова (в Криму чеченці побили місцевого представника влади, кримського татарина !!! - повна ж.о.п.а, - авт.) Він зробив зауваження молодим людям на машині з чеченськими номерами за агресивну їзду (!!!) в житловому кварталі (!!!), де на майданчику грались діти (!!!).
Далі телеграм-канал "Подъём" розповідає, що молоді люди після зауважень Сейдаметова кудись поїхали, але незабаром повернулися на двох машинах (!!!), озброєні обрізками арматури (!!!), і накинулися на чиновника. Чоловік чинив опір і нокаутував кількох нападників, проте один з них вдарив його по голові зі спини (!!!) залізним прутом.
"Після розправи над чиновником чеченці втекли від натовпу місцевих і вилізли на скелю, тепер не можуть злізти, і народ викликав МНС », - наводить ресурс слова очевидців. За словами місцевих жителів, вони обурені тим, що сталося і хочуть самостійно знайти нападників і передати їх поліції.
В даний час Сейдаметов знаходиться в лікарні. До місця нападу прибув ОМОН.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma