Enigma Enigma

andriy98

2021-08-21 20:25:16 eye-2 379   — comment 1

Кримська платформа

Кримська платформа – це новий міжнародний консультаційно-координаційний формат, який створюється у розвиток ініціативи Президента України і спрямований на підвищення ефективності міжнародного реагування на триваючу окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим загрозам, посилення міжнародного тиску на Кремль, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети – деокупації Криму та повернення його Україні.
Кримська платформа має на меті зібрати під своєю егідою усі тематичні заходи та ініціативи з кримського питання в рамках міжнародних організацій, інших міжнародних урядових та неурядових форумів.
Передбачається, що діяльність Платформи здійснюватиметься на всіх рівнях: від глав держав і урядів та міністрів закордонних справ – до парламентського і експертного.
Основними напрямками роботи Платформи є такі:
- політика невизнання спроби анексії АРК та м. Севастополя;
- безпека та свобода навігації;
- санкції;
- порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права;
- екологічні та економічні загрози.  
На парламентському треку важливу роль відіграватиме Міжфракційне об’єднання «Кримська платформа», яке було створене у ВРУ у грудні 2020 року. Очікується, що МФО вестиме роботу в рамках міжпарламентських груп дружби та парламентських асамблей міжнародних організацій.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma