Enigma Enigma

Влад Волошин

2019-12-02 18:24:04 eye-2 2770   — comment 1

Кривавий мозамбікський вирій для російських "диких гусей".

Російські "іхтамнєти" з ПВК Вагнера, які "працюють ввічливими людьми" у Мозамбіку, несуть великі втрати в своїх лавах. Як повідомляє видання "Інформаційний навігатор", минулого тижня (25-го листопада) найманці "із-за порєбріка", які воюють на боці збройних сил Мозамбіку, змушені були відійти з району Кабу-Дельгадо.
https://infonavigator.com.ua/…/najomniki-chvk-vagner-v-mo…/…
Росіяни, які у вересні цього року прибули в африканську країну, перебували в населених пунктах Накала і Муеда. Їхня кількість складала 200 "багнетів", але внаслідок боїв проти, так званих "радикальних ісламістів з РЕНАМО", чисельність "диких гусей" Пригожина дещо скоротилась. Як розповідає "ІН", уточнені втрати вагнерівців внаслідок боїв 25-го листопада склали 11 чоловік загиблими і 25 - пораненими.Основна причина подібних втрат - відсутність взаємодії і злагодженості з "союзниками" - армією Мозамбіку.
За повідомленням іншого інтернет-видання "КавказЦентр", яке посилається на місцеві джерела, російські найманці потрапили в засідку противника: "Многие члены банды "Вагнера" ранены. В отместку за то, что русские увечат тела убитых повстанцев, русским начали отрезать головы. Русские несут потери как в живой силе, так и территории, которые удерживали ранее удерживали под своим контролем".
https://www.kavkazcenter.com/…/v-mozambike-razgromili-russk…
Така ситуація склалась тому, що частина "іхтамнєтів" загинули в результаті "дружнього вогню", що призвело до конфлікту російських найманців з військами Мозамбіку. Анонімні джерела в армії Мозамбіку розповіли про те, що між "Вагнером" і збройними силами країни наростає напруга. Росіяни і місцеві "практично припинили спільне патрулювання".
"КавказЦентр" цитуючи південноафриканського експерта Жасмін Опперман, розповідає, що "росіяни не розуміють місцеву культуру, не довіряють солдатам і змушені боротися в жахливих умовах проти ворога, який набирає все нові і нові оберти, членів російської банди "Вагнера" кинули "в саме пекло, вони загрузли в конфлікті по вуха, а їхній противник з кожним днем ​​стає все сильнішим".
Експерти з африканських війн висловлюють думку, що "вагнерівці" абсолютно не здатні "воювати в кущах", бо саме так в Мозамбіку ведуться бойові дії, а такі умови - є одними з найскладніших в світі. "Підлісок там настільки густий, що все високотехнологічне обладнання, привезене вагнерівцями, є неефективним. Росіяни прибули воювати із застосуванням безпілотників, але тут вони не можуть їх використовувати", - розповідає джерело з мозамбікської армії.
Перші повідомлення про втрати росіян в Мозамбіку почалимнадходити ще в жовтні. Мозамбікське видання Carta de Mocambique повідомило 27 жовтня, що в результаті нападу повстанців в провінції Кабу-Делгаду були вбиті 5 членів банди "Вагнер". Але Кремль, в особі прессекретаря Путіна Пєскова традиційно заявив, що в Мозамбіку "російських солдатів немає"...
19 листопада стало відомо, що з з Африки в Росію доставили чергову партію загиблих членів банди "Вагнера". Тіла привезли у Владімирську область.
https://www.themoscowtimes.com/…/in-push-for-africa-russias…
Місцеві джерела розповідають, що родини загиблих отримали чималу грошову компенсацію за те, щоб ті мовчали про події.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma