Enigma Enigma

Gradov

2021-11-15 16:50:05 eye-2 4432   — comment 0

Крутись поруч. Нічого не вибухне...

Прокидаєшся вранці, йдеш заварювати каву і розумієш, що тобі не потрібний ні цей чай, ні ця кухня, ні це місто, ні-чого. Можливо тому, що прийшов час, коли будь-які аргументи безглузді. Тому що нормальним людям вони не потрібні, а ідіотам уже однаково нічого не поясниш. На цьому сайті постійно бачу дописи Tetiana Popova Прочитав
Татьяна Попова обсудила возможное обострение на границах с Украиной с генералом-лейтенантом запаса, бывшим заместителем начальника Генштаба Вооруженных сил Украины Игорем Романенко, а также с Андреем Андреевичем Пионтковским – аналитиком из Вашингтона.
РОМАНЕНКО: Была информация от руководства государства о том, что если не удастся Минские соглашения, то Данилов говорил о 6-7 вариантах, разработанных в СНБО. Один из них – если не складывается, тогда будет Кипрский вариант. Это тот, о котором вы говорите "стена" на Кипре.
Пиантковский-ОРДЛО и Крым вернутся в Украину после падения путинского режима, также как Прибалтика обрела независимость после падения советского режима. Только на этот раз придется ждать не 50 лет, а гораздо меньший промежуток.
Вибачаюсь, бо конкретики там- нуль. Так скільки там у ветеринара з РНБО варіантів? 7,8...23...32..Може і більше а не 50 років? Все змінеться, коли і..... ОРДЛО и Крым вернутся в Украину после падения путинского режима...Та ви шо? Насправді?А не плутаєте? Путина і  Державний режим, це зовсім інші речі. Ви впевнені? Що він зміниться на нашу користь? Намагаюсь не бачити такого. Якийсь Лещенко з"явився?? Тьма якийсь блогерів.
Усі щось мовлять, усі експерти. Таке враження, що вони тільки заробляють на своїх балачках, як той гордон. Хто такий отой Лещенко? Де він був у 2014,15,16 р.р.? Допоможить будь ласка знайти не можу, хоч один репортаж про криваві події, що тут відбувались? Багато корів було тут. Тільки чомусь одразу на місце потрапляли журнашлюги з рашатіві? Згадаємо. 2 липня 2014 був здійснений обстріл Станиці-Луганської. Як не дивно, а за пару хвилин, там було вже саратовське ТВ. А де ви ховались, де перебували до обстрілу? Може як отой "лайноньюс". Мешканці швидко звикли до них. Побачили. Крутись поруч. Нічого не вибухне. І вони не нервують. Закінчились вибухи- миттю туди. Не то що напрямок і місце не промажуть, а не поїдуть, поки остаточно знають, що більше не вибухне. А кількість не співпадало. Іноді лише чотири, іноді шість. Знали падлюки скільки, коли і де.
А заява у ВР єфремки з демонстрацією тих фото обстрілу Станиці і що саме то зробило ВСУ. Падлюка, а ти бачив? Ти там був? А....тобі фото дали саратовські журналюшки. Журналистика, то така справа...або на владу працюєш, або знищать. Не доказуємо потім нічого. Бо з мертвого не почуєш, як і саме за що? Як і журналіст з газети "Луганская Правда" ворухнув місцевий клан. Спочатку попередили після першої статті у газеті. Другий раз...
лікарі ледь витягли після побоїв. Після третьої статті- його вже у труні на кладовище. Давай сергію, тринди що завгодно. Відробляй гроші. Прошу мене зрозуміти. Я НЕ намагаюсь образити Усіх кореспондентів...Мені не потрібно і не цікаво саме ваша трактовка до подій. Як і з тими біженцями з Білорусі. Та дивись, як усі стурбовані? Німеччина дякує Польщі, за утримання тієї орави. Вже відкриту заяви, що то проіски путіна. А де ви такі стурбовані були у 2014. Коли з міста тікали, від тих путінських головорізів, мешканці. У котрих на руках і маленькі діти і тільки документи. Через ту ж Станицю. По піску, 35 у тіні. Штовхаючи автобус, бо дорог немає, бо вони обстрілюються. По тропинах у лісі, де по піску людина не може йти, а автобус...і не було ніякої гарантії, що поруч не вибухне. Що ви оті занепокоєні зробили тоді? А тут куди там? Бояться, що той натовп хлине до України. Та до дупи їм усім Україна. Вони бояться, що вони хлинуть до Польського кордону в Україні. А там Держава має і кордон з Словаччиною, Угорщиною, Румунією. Тим буде байдуже через який прорив здійснювати, бо Земля плоска, але натягнута на кулю. І куля та не надійна...
...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma