Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-07 04:38:41 eye-2 3876   — comment 0

Друг Зеленського незаконно дав бандиту з т.з "ДНР" 60 млн $ - саме тому він напав на журналістів (Відео)

Чоловік подруги дружини Зеленського, якого він через це призначив головою державного Укрексімбанку, виявляється віддав 60 мільйонів доларів державних коштів бандиту з так званої "ДНР", що живе на окупованій території та фінансує тероризм та російських окупантів. Причому віддав під "заставу" вкраденого цим бандитом торговельного центру у Києві, через що Україна отримала позов у міжнародний суд на 750 мільйонів доларів. Причому на відео, що його відновили журналісти чітко бачимо, що Мецгер прекрасно розуміє про що мова, але не очікував, що вони знають про його справи с терористами. 

Мало цього, хазяйнування чергового некомпетентного другана Зеленського у державному підприємству призвело до 6 мільярдів збитків тільки минулого року!

Більше фактів про ці бандитські оборудки дав телеграм канал "Черговий по країні":

"...реальною причиною нападу було запитання журналістів… Щодо обставин видачі державним банком шаленого кредиту в 60 млн доларів під заставу мегапроблемного активу – ТРЦ SkyMall. Проблеми навколо ТРЦ не вщухають понад 11 років після того, як його «рейдернув» один зі співвласників. 

Питання щодо видачі кредиту банк розпочав розглядати в грудні минулого року. Служба безпеки банку надавала негативні висновки. 

В березні вже цього року Sky Mall був арештований в рамках кримінального провадження. Інформація облетіла всі ЗМІ. Через місяць за незрозумілих обставин арешт «злетів».

В квітні естонський інвестор, якого в 2010 році кинув його український партнер, подав до України претензію перед подачею в міжнародний арбітраж в США. Причина – неможливість захистити свої права через бездіяльність правоохоронних органів протягом 10 років. Сума претензії інвестора до держави Україна - 750 млн доларів. 

І в той час, як реальною можливістю уникнути арбітражу і ризику «попасти» на сотні мільйони доларів з державного бюджету, є повернення інвестору його активу…. Вгадайте що робить державний банк?! 

В травні Укрексімбанк видає кредит в 60 млн доларів двом сумнівним компаніям… під заставу ТРЦ SkyMall. 

А тепер найцікавіше – бенефеціаром обох компаній  є мешканець ДНР нєкій Сергій Брюховецький. Більше того, він є платником податків на окупованій території. 

Але ні проблемність активу, ні міжнародний арбітраж, ні особа бенефеціарного власника компаній-позичальників не зупинила керівництво деражвного «Укрексіма» від видачі проблемного кредиту."

===================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Слейт.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN https://bit.ly/2Yh3CWn

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma