Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-10-15 07:21:20 eye-2 488   — comment 0

Квітка від «Апостольської Чоти» у вінок пам’яті Степана Бандери

13 жовтня в селі Нижнє на Самбірщині урочисто освятили та відкрили вишкільно-навчальну базу громадської організації «Апостольська Чота» ім. Степана Бандери, а також освятили встановлене на її території погруддя Героя України Степана Бандери. Цим достойно завершена трирічна наполеглива й жертовна праця Проводу та активу ГО, зокрема її ініціаторів та керівників о. Михайла Греділя та його дружини Уляни за підтримки небайдужих представників місцевої влади й громадськості Городоччини.


Дійство розпочали з освячення відновленої батьківської садиби Греділів, де й знаходиться вишкільна база, та пам’ятника Степана Бандери. Його провели о. Назарій, парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. Нижнє та о. Іван Греділь, декан Городоччини.

В урочистостях взяли участь народний депутату України Олег Синютка, голова Городоцької районної ради
Володимир Більовський, голова Луківської ОТГ Марії Федак, керівник Львівського обласного відділення Центру національного відродження ім. Степана Бандери, кандидат історичних наук Микола Посівнич, керівнику меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета, боєць добровольчого батальйону ОУН Зеновій Станішевський,
голова та заступники ГО «Резерв галицького братства колишніх вояків 1-ої української дивізії «Галичина» Володимир Правосудов (Штурму), Василь Бичко (Орел) та Юрій Дацко, учасник ГО «Галицька Січ» Іван Данилевич, 
гість із діаспори, колишній голова Спілки української молоді Канади Петро Цигінка, ведучий урочистого дійства
Юрко Антоняк, численні представники місцевої громади c. Нижнє, Городоччини та Самбірщини, Провід, актив і учасники ГО "Апостольська чота".


Організатори склали особливу подяку митцю та скульптору Василю Луціву за погруддя С. Бандери та пану Роману Грициняку за жертовну працю та спорудження монументу Провіднику ОУН, другу Олегу Войтіву за фантастично смачний куліш та усім учасникам Проводу ГО «Апостольська Чота» за спільну працю у підготовці до урочистого дійства та смачну кухню, хлопцям і дівчатам із гурту Ventum, Світлані Камаєвій та Людмилі Суворовій за чудовий музичний супровід.


Таким чином гідно відзначили День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та в особливий спосіб - 60 річницю від дня загибелі Провідника ОУН Степана Бандери.

Чудовий кліп про свято від Igor Kovalyshyn

Більше світлин та матеріалів на сторінках: Апостольська Чота4-а студіяНародна думка та Український погляд.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma